عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

آخرين مهلت شرکت در دومين فستيوال گروه‌نوازي دانشجويان تا 20 اسفند ماه

آخرين مهلت شرکت در دومين فستيوال گروه‌نوازي دانشجويان تا 20 اسفند ماه
چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:15 ب.ظ

مهلت ارسال آثار گروه‌هاي دانشجويي به دومين فستيوال گروه‌نوازي دانشجويان کشور تا 20 اسفند تمديد شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، دليل تمديد مهلت ارسال آثار از سوي دبيرخانه اين فستيوال، برگزاري کنکور کارشناسي ارشد و امتحانات پايان ترم دانشجويان در ماه بهمن اعلام شده است.

بنابراين گزارش ،گروه‌هاي دانشجويي علاقه‌مند که تا کنون آثار خود را ارسال نکرده‌اند، مي‌توانند تا بيستم اسفند نمونه تصويري آثار خود را به دبيرخانه فستيوال (واقع در مرکز موسيقي حوزه هنري) ارسال کنند.

دومين فستيوال گروه‌نوازي دانشجويان کشور ارديبهشت‌ماه سال آينده با هدف حمايت از گروه‌هاي دانشجويي و کشف استعدادهاي موسيقايي در حوزه موسيقي سنتي کشور برگزار مي‌شود.

همچنين تداوم اين فستيوال موجب ايجاد يک جريان در جامعه موسيقي خواهد شد که خروجي آن مي‌تواند معرفي گروه‌هاي مستعد موسيقي به جامعه باشد.

فستيوال گروه‌نوازي در دو قالب برگزار خواهد شد.

بخش اول اجراي گروه‌هاي دانشجويي است که در اين قالب گروه‌هاي دانشجويي برگزيده به اجراي کارهاي خود مي‌پردازند. بخش دوم نيز برگزاري کارگاه‌هاي پژوهشي است که در ايام فستيوال برگزار خواهد شد.

در اين کارگاه‌ها با حضور اساتيد و صاحب نظران،موضوعات مرتبط با مباحث گروه نوازي به بحث و نقد کشيده خواهد شد. بحث‌هاي کارشناسي و انتقادي در اين زمينه باعث پيشرفت وغني شدن فضاي موسيقايي خواهد شد.

دبيرخانه اين فستيوال در خيابان حافظ، تقاطع سميه، حوزه هنري،طبقه چهارم مرکز موسيقي واقع است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها