عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مديرعامل شرکت پخش فرآورده‌هاي نفتي: کمبود جايگاه عرضه سوخت در منطقه نداريم

مديرعامل شرکت پخش فرآورده‌هاي نفتي: کمبود جايگاه عرضه سوخت در منطقه نداريم
چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:45 ب.ظ

مديرعامل شرکت پخش فرآورده‌هاي نفتي منطقة زنجان، با اشاره به وجود نداشتن مشکل کمبود جايگاه عرضه سوخت در منطقه، گفت: هم اکنون تعداد جايگاه‌هاي موجود در منطقه کافي به نظر مي‌رسد.

 

علي اصغر عباسي در گفت‌وگو با خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه زنجان، با اشاره به برنامه ريزي‌هاي انجام شده براي احداث جايگاه‌هاي عرضة سوخت در منطقه، تصريح کرد: اقدامات لازم جهت ساخت جايگاه سوخت در شهرهاي زنجان و ابهر و در مسير جادة زنجان ـ قزوين صورت گرفته و با افتتاح اين جايگاه‌ها، تعداد جايگاه‌هاي عرضة سوخت موجود در منطقه به عدد قابل قبولي مي‌رسد.

 

وي با بيان اين‌که اين شرکت از تقاضاي احداث جايگاه سوخت استقبال مي کند، اظهار کرد: متقاضيان در صورت کسب مجوزهاي لازم، مي توانند در کوتاه ترين زمان ممکن نسبت به احداث جايگاه عرضة سوخت اقدام کنند.

 

 

عباسي با اشاره به لزوم رعايت برخي شرايط توسط متقاضيان احداث جايگاه سوخت، خاطرنشان کرد: قرار نگرفتن محل جايگاه در مسير برق فشار قوي، حفظ حريم آثار تاريخي و ميراث فرهنگي، رعايت قوانين شهرداري و ايجاد نكردن بار ترافيکي در محدودة جايگاه، از جمله مواردي است که متقاضيان احداث جايگاه ها بايد در اين زمينه ها مجوزهاي لازم را کسب کنند.

 

وي افزود: براي احداث جايگاه عرضة سوخت در جاده‌ها نيز کسب مجوز لازم از سازمان حمل و نقل و پايانه‌ها ضروري است.

 

عباسي با بيان اين‌که در حال حاضر شاهد تراکم جايگاه‌هاي عرضة سوخت در جنوب شهر زنجان هستيم، عنوان كرد: در صورت احداث جايگاه در شرق و شمال شهر، دسترسي عمومي به جايگاه‌هاي عرضة سوخت بهبود مي‌يابد.

 

اين مقام مسوول با بيان اين‌که سوخت عرضه شده در جايگاه ها، از کيفيت مطلوبي برخوردار است، تصريح کرد: با توجه به اين‌که کيفيت سوخت در پالايشگاه‌ها مورد کنترل قرار مي‌گيرد، محموله‌هاي سوختي در صورت وجود نداشتن استانداردهاي لازم، مجوز خروج از پالايشگاه را کسب نمي کنند.

 

عباسي افزود: در حال حاضر سوخت عرضه شده در جايگاه‌هاي منطقه، داراي استاندارد جهاني است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها