عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سرپرست روابط عمومي سازمان تربيت بدني: ورزش ايران در سال 89 بر قله افتخار و افتخارآفريني تكيه زد

سرپرست روابط عمومي سازمان تربيت بدني: ورزش ايران در سال 89 بر قله افتخار و افتخارآفريني تكيه زد
چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:49 ب.ظ

سرپرست اداره كل روابط عمومي سازمان تربيت بدني تاكيد كرد: ورزش ايران در سال 89 بر قله افتخار و افتخار آفريني تكيه زد.

به گزارش ايسنا و به نقل از پايگاه خبري ورزش ايران، پژمان نياكي در آغاز سومين نشست هم انديشي مسئولان روابط عمومي ادارت كل تربيت بدني استانها كه در اهواز جريان دارد، با اشاره به اهميت ورزش در جوامع امروزي گفت: امروز ورزش به بزرگ ترين مقوله اجتماعي جوامع مختلف تبديل شده و حتي از آن به عنوان يك مولفه مهم براي سنجش جايگاه كشورها استفاده مي شود. ضمن آنكه اين مقوله بسيار مهم و اساسي يكي از مهم ترين عواملي است كه از طريق آن مي توان بيشترين تاثير را در بين آحاد يك جامعه ايجاد كرد.

وي در ادامه سال 89 را سالي غرورآفرين براي ورزش ايران برشمرد و افزود: سال 89 كه روزهاي پاياني آن را سپري مي كنيم، سال پر فرازي براي ورزش ما بود و در اين سال ورزشكاران ما با توكل بر خداوند متعال، مديريت و رهنمود‌هاي دكتر سعيدلو و همچنين تلاش خود ورزشكاران توانستند بر قله هاي افتخار و افتخار آفريني بايستند و نام ايران و ايراني را پرآوازه تر از گذشته كنند.

سرپرست اداره كل روابط عمومي سازمان تربيت بدني ادامه داد: بي ترديد بازي‌هاي آسيايي گوانگجو يكي از اين قلل افتخار بود كه در آن ورزشكاران ما توانستند براي نخستين بار در تاريخ پس از انقلاب شكوهمند اسلامي با كسب 20 مدال طلا، 14 نقره و 25 برنز و كسب اولين مدال طلاي ورزش بانوان بر جايگاه چهارمي اين بازي هاي بسيار مهم قرار بگيرند.

وي همچنين با اشاره به افتخارآفريني ورزشكاران جانباز و معلول كشورمان در بازي‌هاي پاراآسيايي گوانگجو اظهار كرد: خوشبختانه ورزشكاران جانباز و معلول ما نيز در اين رويداد بزرگ دوشادوش ساير قهرمانان موفق به كسب عنوان چهارمي شدند و اين نيز خود نشان از اقتدار ورزش ايران دارد.

نياكي در ادامه با ارائه گزارشي از افتخارآفريني‌هاي ورزش در طول دوره حضور دكتر سعيدلو در سازمان تربيت بدني گفت: ورزش ما در طول 78 هفته حضور دكتر سعيدلو در راس سازمان تربيت بدني صاحب 78 عنوان قهرماني جهان و آسيايي شده است كه در نوع خود بي نظير است. ضمن آنكه در همين روزها ملي‌پوشان كشتي فرنگي ما نيز توانستند بار ديگر پرچم ايران اسلامي را در جريان جام جهاني اين رشته به اهتزاز در بياورند.

سرپرست اداره كل روابط عمومي سازمان تربيت بدني در ادامه اين نشست با اشاره به اهميت توسعه زيرساخت‌ها در كسب اين موفقيت‌ها خاطرنشان كرد: توجه به زيرساخت‌هاي ورزش كشور مهمترين عامل كسب موفقيت ورزش بزرگ بود. خوشبختانه ما در طول چند روز اخير شاهد افتتاح 304 پروژه ورزشي در سراسر كشور بوده‌ايم كه يكي از شاخص ترين آنها استخر سه‌گانه قهرماني و آكادمي بين ‌المللي شنا و مركز توسعه شناي غرب آسياست كه فردا با حضور رييس جمهور ورزش دوست به بهره‌برداري خواهد رسيد.

نياكي همچنين با اشاره به جايگاه والاي روابط عمومي در هر سازمان و اداره‌اي گفت: روابط عمومي ها بايد از ظرفيت رسانه هاي ورزشي بهترين استفاده را با تعامل و همكاري متقابل ببرند و با ارائه آمار و اخبار و گزارش هاي دقيق از طريق رسانه ها به جامعه اطلاع رساني كنند.

وي در پايان با تقدير از حميد گرشاسبي مدير كل تربيت بدني استان خوزستان كه به نحو شايسته ايي ميزباني اين همايش را بر عهده دارد گفت: اميدوارم در آينده با تداوم اين نشست‌ها بتوانيم به اهداف مهم كشور در ورزش كشور به خصوص در بعد روابط عمومي و اطلاع رساني دست يابيم.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها