عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

/حاشيه‌هاي انتخابات اتاق تهران/

/حاشيه‌هاي انتخابات اتاق تهران/
چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:50 ب.ظ

برگزاري هفتمين دوره انتخابات اتاق بازرگاني تهران که همچنان در حال برگزاري است حاشيه‌هاي به همراه داشت.

به گزارش خبرنگار بازرگاني خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، نيم ساعت پس از شروع اين انتخابات بعد از اعتراض کانديداهاي گروه تحول خواهان و البته تاييد انجمن نظارت بر انتخابات به دستور اين انجمن پخش مستقيم برگزاري اين انتخابات كه از طريق اينترنت و اتاق تهران آغاز شده بود، قطع شد.

اين موضوع واکنش مدير روابط عمومي اتاق تهران را هم درپي داشت که نسبت به اقدام گروه تحول خواهان اعتراض کرد.

مدير روابط عمومي اتاق تهران به جز اين مورد، واکنش شديد ديگري هم نسبت به اعتراض يکي از اعضاي انجمن نظارت بر انتخابات داشت که اين عضو انجمن نظارت پايه دوربين خبرنگار شبکه خبر را بلند کرده و قصد داشت از اتاق به بيرون ببرد.

وي به حضور ديگر خبرنگاران نيز اعتراضش را اعلام کرد که اين اعتراض‌هاي وي واکنش مدير روابط عمومي اتاق تهران و خبرنگاران را در پي داشت.

خبرنگاري در واکنش به اين موضوع به عضو انجمن نظارت متذکر شد که «کار خبرنگاران خلاف است يا حضور کانديدا در سالن راي گيري که تبليغات مي کنند؟»

در اين مورد برخي از کانديدا از جمله حريري نيز نسبت به اين موضوع انتقاد کردند که «چرا سالن راي گيري، ميتينگ تبليغات شده است.»

طبق مشاهدات خبرنگار ايسنا نيز از جمله افرادي که همچنان پس از راي دادن در سال حضور دارند، اسدالله عسگراولادي است که پس از حضور چند ساعته لحظاتي قبل از سالن خارج شد و در جلوي در ورودي سالن حاضر شد.

محمدحسين برخوردار نيز در سال حاضر است، محمد فزوني نيز با وجود اعلام اعتراض خود نسبت به پخش زنده برگزاري انتخابات همچنان در سالن حاضر است. همچنين محمدحسين کريمي‌پور ساعاتي در سالن راي گيري حضور بود حميد حسيني نيز ساعاتي در اين سالن حاضر بود. علاوه بر آنها علاء ميرمحمدصادقي هم مدتي در سالن راي گيري حاضر شد.

در مقابل روساي فعلي اتاق و وزير بازرگاني حضور کوتاهي در اين سالن راي گيري داشتند و تنها حضور در جمع خبرنگاران را ترجيح دادند.

از حاشيه ديگر اين انتخابات قطع شدن برق محل برگزاري انتخابات اتاق تهران بود که يک ربع ساعتي طول کشيد تا مجددا برقرار شود.

موضوع ديگري که در سخنان کانديدا به صورت شفاف مي‌شد مشاهده کرد انتقادهاي نسبت به اقدام دستگاه‌هاي نظارتي بود که تعدادي از کانديداي اين دوره انتخابات اتاق هاي بازرگاني را رد صلاحيت كرده است.

اعتراض هايي نيز نسبت به پيامک‌هاي مرتبط با اين انتخابات نيز وجود داشت که به نظر مي‌رسد همچنان ارسال آنها از سوي برخي منابع ادامه دارد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها