عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

باستين شواين اشتايگر: ميلان خطرناك تر از اينتر است

باستين شواين اشتايگر: ميلان خطرناك تر از اينتر است
چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:51 ب.ظ

باواريايي ها در آخرين رويارويي شان با اينتر در فينال رقابت هاي سال گذشته ليگ قهرمانان 2-0 شکست خوردند اما شوايني معتقد است شرايط اين بار متفاوت خواهد بود.

باستين شواين اشتايگر، هافبک ملي پوش بايرن مونيخ، مطمئن است تيمش مي تواند با عبور از اينتر، به مرحله بعدي رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا راه پيدا کند.

او در مصاحبه با سايت يوفا گفت:" اين بار بايد دو بازي مقابل هم انجام دهيم و فکر مي کنم شانس بايرن براي صعود بيشتر است. آنها مربي و سبک بازي شان را تغيير داده اند. بعضي بازيکنان سال قبل از تيم جدا شدند و بازيکنان جديد آمده اند. شرايط نسبت به سال قبل بسيار متفاوت است.

با هدايت لئوناردو، اينتر تيم تهاجمي تري شده و سبک بازي شان نيز تغيير زيادي کرده است. حتي ممکن است آنها در آخرين لحظه تاکتيک شان را تغيير دهند. بايد ببينيم آنها چگونه راهي ميدان خواهند شد. لئوناردو گفته ممکن است بعضي از ستاره هاي تيمش باعث ترس ما شوند اما فکر نمي کنم اين اتفاق رخ دهد.

من به ترکيب آنها نگاه کرده ام و به نظر من ميلان تيم خطرناک تر و نگران کننده تري از اينتر است. در واقع همه بازيکنان تيم بعد از قرعه کشي در انتظار قرار گرفتن مقابل اينتر هستند."

فيليپ لام، کاپيتان مونيخي ها، نيز از هم تيمي هايش خواسته شکست در فينال چمپيونزليگ مقابل اينتر را فراموش کنند و تنها به ديدار امشب در سن سيرو فکر کنند.

" فينال سال گذشته ديگر تمام شده و نمي توانيم نتيجه آن را تغيير دهيم. نمي توانيم جام را برگردانيم. ما بايد با تمام قدرت بازي کنيم و اينتر را به دردسر بيندازيم. ما نبايد اجازه دهيم دروازه مان مانند ديدار فينال به راحتي باز شود. بايد بازي را کنترل کنيم. ما مي دانيم که نقطه قوت مان در خط حمله است."

E-Mail to: Doctor114_Rasekhoon@yahoo.com مدیر تالار ورزش و زیرتالارهای فوتبال راسخون

doctor114

doctor114
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 5489
دسترسی سریع به انجمن ها