عضویت العربیة English
امام جواد علیه‌السلام: عزّت مؤمن در بى نیازى او از مردم است. بحارالأنوار، ج 75، ص 109

اوزيل: رئال مي‌تواند 3 جام قهرماني را فتح كند

اوزيل: رئال مي‌تواند 3 جام قهرماني را فتح كند
چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:54 ب.ظ

بازيکن آلماني تيم فوتبال رئال‌مادريد گفت: مي‌توانيم در پايان فصل در مسابقات داخلي و خارجي به سه جام قهرماني برسيم.

به نقل از کيکر، مسعود اوزيل اظهار داشت: در تابستان گذشته در تيم رئال، تغيير و تحول اساسي بوجود آمد. از آنجايي که هر تحولي، نياز به زمان کافي براي بازدهي لازم دارد، فکر مي‌‌کنم ما اين دوره را پشت سر گذاشته‌ايم و اکنون در مسير دست‌يابي به سه جام هستيم.
وي که تابستان سال جاري پس از درخشش همراه ژرمن‌ها در رقابت‌هاي جام جهاني 2010 آفريقاي‌جنوبي از وردربرمن جدا شد و به کهکشاني‌ها پيوست، افزود: در لاليگا روز به روز ثبات گرفتيم و نتايج بهتري کسب کرديم. اکنون در نزديکي بارسا در لاليگا در رده دوم هستيم.
اوزيل ادامه داد:‌ در ليگ قهرمانان پس از تساوي با ليون فرانسه، در وضعيت خوبي براي کسب نتيجه در بازي برگشت و صعود به مرحله بالا شده‌ايم. همچنين در جام حذفي نيز شرايط خوبي براي کسب عنوان داريم.
در شرايط کنوني رئالي‌ها در فاصله 5 امتيازي بارسلونا در جدول لاليگا بسر مي‌برند.
بازيکن 21 ساله آلمان‌ها در مورد  مورينيو،مربي رئال مادريد نيز بيان کرد: خيلي خوشحالم با او همکاري مي‌کنم. او به من اعتماد زيادي در بازي بخشيده و با روحيه‌اي قوي مي‌توانم توانايي‌هاي بازي خود رابه خوبي نمايان کنم.

E-Mail to: Doctor114_Rasekhoon@yahoo.com مدیر تالار ورزش و زیرتالارهای فوتبال راسخون

doctor114

doctor114
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 5489
دسترسی سریع به انجمن ها