عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

وزير مسکن: ادعاى افزايش اجاره‌بها و قيمت مسکن صحت ندارد

وزير مسکن: ادعاى افزايش اجاره‌بها و قيمت مسکن صحت ندارد
چهارشنبه 4 اسفند 1389  11:58 ب.ظ

علي نيکزاد گفت: بر اساس شواهد و گزارش‌هاي ارسالي در سطح بنگاه‌هاي معاملات ملکي و بازديدهاي مستمر اجاره‌بهاي مسکن در کشور طي چند ماه اخير افزايش نيافته است.

به گزارش ايسنا، وزير مسکن و شهرسازي در گفت‌وگو با پايگاه اطلاع رساني دولت ادعاها درباره افزايش اجاره بها و قيمت مسکن را کذب و نادرست خواند و افزود: با توجه به بررسي هاي صورت گرفته، نه اجاره بها و نه قيمت مسکن در هيچ کجا افزايش نيافته است و چنين ادعاهايي صحت ندارد.

وي همچنين به برنامه هاي دولت براي کنترل و رونق بازار مسکن اشاره کرد و گفت: گسترش حمايت‌ها از مسکن مهر، ارائه تسهيلات براي احياي بافت‌هاي فرسوده، کنترل بازار مصالح ساختماني، نظارت بر اجاره بها و قيمت مسکن، ارائه تسهيلات بانکي از جمله برنامه‌هايي است که براي رونق و کنترل بازار مسکن دنبال مي کنيم.

نيکزاد خاطرنشان کرد: همچنين بسته حمايتي براي بخش مسکن تدوين شده است تا با تمهيداتي همچون اعطاي يارانه به توليد کنندگان مصالح ساختماني، اعطاي يارانه به مسکن مهر، تشويق صنعتي سازي، ‌افزايش بهره وري و ... از ورود التهاب قيمتي به حوزه مسکن جلوگيري شود.

نيکزاد تصريح کرد: البته خوشبختانه امسال با اقدامات ويژه دولت در مسکن مهر، رونق بازار مسکن بيشتر نمايان شد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها