عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

افتتاح 3075 واحد مسكن مهر در سيستان‌وبلوچستان توسط وزير مسكن

افتتاح 3075 واحد مسكن مهر در سيستان‌وبلوچستان توسط وزير مسكن
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:03 ق.ظ

سه‌هزار و 75 واحد مسكن مهر، توسط وزير مسكن و شهرسازي، در استان سيستان و بلوچستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه سيستان و بلوچستان، وزير مسكن و شهرسازي در اين مراسم گفت: در راستاي اهداف دولت عدالت‌محور، ساخت مسكن مهر و تحويل آن به افراد نيازمند در اولويت كاري دولت قرار گرفته است.

"علي نيكزاد" افزود: استان سيستان و بلوچستان نيز به لحاظ ساخت مسكن مهر تاكنون پيشرفتهاي خوبي داشته و اين نشان دهنده توجه دولت به همه مناطق كشور است.

وي ادامه داد: اميد است در آينده در راستاي اهداف دولت عدالت‌محور، برنامه‌ريزي در خصوص ساخت مسكن مهر و تحويل آن به واجدان شرايط اقدامات لازم انجام شود.

مديركل مسكن و شهرسازي سيستان و بلوچستان نيز گفت: جذب تسهيلات آماده‌سازي در شهرهاي بالاي 25 هزار نفر، توسط مسكن و شهرسازي به اجرا درخواهد آمد و در شهرهاي زير 25 هزار نفر توسط بنياد مسكن انجام خواهد شد.

"مالكي" افزود: در شهرهاي بالاي 25 هزار نفر استان از تعداد 14 هزار و 996 نفر متقاضي مسكن مهر، تاكنون به 14 هزار و 99 نفر معادل 94 درصد زمين واگذار شده است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها