عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

افتتاح 3075 واحد مسكن مهر در سيستان‌وبلوچستان توسط وزير مسكن

افتتاح 3075 واحد مسكن مهر در سيستان‌وبلوچستان توسط وزير مسكن
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:03 ق.ظ

سه‌هزار و 75 واحد مسكن مهر، توسط وزير مسكن و شهرسازي، در استان سيستان و بلوچستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه سيستان و بلوچستان، وزير مسكن و شهرسازي در اين مراسم گفت: در راستاي اهداف دولت عدالت‌محور، ساخت مسكن مهر و تحويل آن به افراد نيازمند در اولويت كاري دولت قرار گرفته است.

"علي نيكزاد" افزود: استان سيستان و بلوچستان نيز به لحاظ ساخت مسكن مهر تاكنون پيشرفتهاي خوبي داشته و اين نشان دهنده توجه دولت به همه مناطق كشور است.

وي ادامه داد: اميد است در آينده در راستاي اهداف دولت عدالت‌محور، برنامه‌ريزي در خصوص ساخت مسكن مهر و تحويل آن به واجدان شرايط اقدامات لازم انجام شود.

مديركل مسكن و شهرسازي سيستان و بلوچستان نيز گفت: جذب تسهيلات آماده‌سازي در شهرهاي بالاي 25 هزار نفر، توسط مسكن و شهرسازي به اجرا درخواهد آمد و در شهرهاي زير 25 هزار نفر توسط بنياد مسكن انجام خواهد شد.

"مالكي" افزود: در شهرهاي بالاي 25 هزار نفر استان از تعداد 14 هزار و 996 نفر متقاضي مسكن مهر، تاكنون به 14 هزار و 99 نفر معادل 94 درصد زمين واگذار شده است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها