عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

شبکه های اسلامی از تلویزیون هلند حذف شدند

شبکه های اسلامی از تلویزیون هلند حذف شدند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:46 ق.ظ

تلویزیون

کمیسیون مطبوعاتی هلند روز گذشته با اعلام اینکه هیچ یک از درخواست کنندگان شبکه‌های اسلامی برای پخش برنامه‌های تلویزیونی، مجوز پخش را دریافت نکرده اند خواستار حذف این شبکه ها شد.

به گزارش روزنامه تلگراف چاپ هلند، درخواست کمیسیون مطبوعاتی هلند موجب خشم بنیاد سازمان همکاری مسلمانان هلند از این تصمیم شده است.

کمیسیون مطبوعاتی هلند در ماه آگوست سال گذشته درخواست مجوز بنیاد سازمان همکاری مسلمانان هلند را رد کرد و پس از آن در ارتباط با درخواست مجوز متعلق به سال ۲۰۰۹ تحقیقاتی‌ انجام داد.

کمیسیون مطبوعاتی هلند معتقد است که ما نماینده تمامی‌ مسلمانان در هلند نیستیم، اما آنها در تصمیم‌گیری در ارتباط با مجوز شبکه‌های هندو، هیچ توجهی‌ به این موضوع نکرده اند. آنها هم نماینده تمامی‌ هندو‌های مقیم هلند نیستند.

این درخواست از سوی چندین سازمان‌ اسلامی ارائه شده بود و هم اکنون این درخواست نیز رد شده است.

"رادی شودی"، رئیس سازمان "اسمون" که یکی‌ از درخواست کنندگان مجوز بوده در واکنش به این تصمیم گفت: کمیسیون مطبوعاتی هلند معتقد است که ما نماینده تمامی‌ مسلمانان در هلند نیستیم، اما آنها در تصمیم‌گیری در ارتباط با مجوز شبکه‌های هندو، هیچ توجهی‌ به این موضوع نکرده اند. آنها هم نماینده تمامی‌ هندو‌های مقیم هلند نیستند.

کمیسیون مطبوعاتی هلند در پاسخ اظهار تاسف کرد که هیچ یک از سازمان‌های اسلامی نتوانسته اند مجوز پخش را دریافت کنند. سازمان اسمون نسبت به این تصمیم کمیسیون مطبوعاتی هلند رسما اعتراض خواهد کرد.

kb9j_img_3241.jpg

شهر من یک گل به نام حضرت معصومه دارد.

papeli

papeli
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 12772
دسترسی سریع به انجمن ها