عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

عبدالله ويسي: ذوب آهن را مي‌بريم تا ليگ را خوشحال كنيم

عبدالله ويسي: ذوب آهن را مي‌بريم تا ليگ را خوشحال كنيم
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:51 ق.ظ

عبدالله ويسي گفت: همه چيز بر وفق مراد است و اميدواريم ذوب آهن را ببريم تا تمام ليگ برتر را خوشحال كنيم.

سرمربي تيم فوتبال صباي قم درباره شرايط تيم صبا براي بازي با ذوب آهن اظهار كرد: شرايط تيم ما بسيار خوب است و روند رو به رشدي را كه پيش از تعطيلات داشتيم ادامه داديم. اميدوارم پنجشنبه مقابل ذوب آهن بازي خوبي را به نمايش بگذاريم زيرا تمام نگاه‌ها به اين بازي است. حتي سپاهان و استقلال هم كه با هم بازي دارند نگاهشان به اين مسابقه است. اميدواريم اين بازي را ببريم تا ليگ برتر را خوشحال كنيم.

سرمربي صباي قم در ادامه افزود: بازيكنان ما هم شرايط خوبي دارند و همه آماده هستند. فقط نگراني ما از ناهموار بودن زمين قم است كه شايد نتوانيم كاري را كه بخواهيم انجام بدهيم. در كل همه چيز بر وفق مراد است.

او درباره زمين بازي قم بيان كرد: در تعطيلات براي اين زمين كارهايي را انجام دادند ولي كافي نيست. شايد اين زمين براي تيم‌هايي كه بازي مستقيم و بلند مي‌كنند و بازيكنان سرزن دارند مناسب باشد اما براي ما كه تمام تمرين‌هايمان بر روي زمين است و كار تيمي را از خط دفاعي آغاز مي‌كنيم تا به نقطه آخر برسد خوب نيست.

وي ادامه داد: زمين تمريني كه داريم هموار است. متاسفانه بيرون از خانه عالي هستيم و در زمين خودمان جور ديگري هستيم.

ويسي ادامه داد: براي اين بازي وحيد حمدي نژاد را به علت محروميت در اختيار نداريم و اگر خدا بخواهد هيچ مصدومي نخواهيم داشت و 18 نفرمان كامل است.

سرمربي صباي قم درباره بازي هفته قبل مقابل شهرداري تبريز عنوان كرد: براي بردن به تبريز رفته بوديم و زمين تبريز هم خيلي خوب بود. شهرداري تبريز هم تيم خوبي بود. چهار بازي هم پشت سر هم برده بودند و در نيم فصل دوم شكل تيمي خوبي پيدا كرده بودند ولي اين تيم را وادار به امتياز دادن كرديم. آنقدر تحمل كرديم تا در دقيقه 88 به آن‌ها گل زديم. ضمن اينكه دو تيم موقعيت زيادي نداشتند ولي مالكيت بازي بيشتر دست تيم ما بود.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها