عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

حميد درخشان: در قـم غـافلـگـيـر شـديـم!

حميد درخشان: در قـم غـافلـگـيـر شـديـم!
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:52 ق.ظ

سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز اميدوار است تيم‌اش در بازي با پيكان قزوين به سه امتياز دست پيدا كند.

حميد درخشان با بيان اين كه در حال حاضر شرايط بدي نداريم، درباره وضعيت تيم شهرداري تبريز اظهار كرد: ما به آينده فكر مي‌كنيم و با تمرين و تلاش سعي مي‌كنيم در بازي برابر پيكان قزوين با دست پر از ميدان بيرون بياييم.

وي همچنين با بيان اين كه شكست برابر صباي قم را فراموش كرده‌ايم، افزود: شرايط آن بازي مي‌توانست به گونه‌اي ديگر باشد، در آن بازي روي يك غافلگيري گل خورديم و شكست حق‌مان نبود.

سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز شرايط همه بازيكنان تيم‌اش را مطلوب توصيف كرد و ادامه داد: به جز سعيد دقيقي كه مصدوم است ساير بازيكنان وضعيت خوبي دارند و در شرايط ايده‌آل به سر مي‌برند.

درخشان درباره وضعيت حريف قرويني تيم‌اش درهفته بيست و چهارم ليگ برتر فوتبال هم خاطرنشان كرد: پيكان تيم بسيار خوبي است و بازي با اين تيم در قزوين خيلي مشكل است. ما با اين تيم كاملا آشنا هستيم و به خواست خدا بازي خوبي برابر اين تيم ارائه مي‌دهيم.

حميد درخشان كه در گردهمايي مربيان برتر ايران حضور نداشت، دليل غيبت اش را اينگونه توضيح داد: خيلي دوست داشتم در اين نشست حاضر باشم ولي متاسفانه دعوت نامه دير به دستم رسيد و پس از آن هم نتوانستم بليت هواپيما تهيه كنم. در مجموع برگزاري اين گونه دوره‌ها خيلي خوب است و لازم است هر دو يا سه ماه يكبار برگزار شوند.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها