عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

نفت را مي بريم تا با خيال راحت به مصاف استقلال برويم

نفت را مي بريم تا با خيال راحت به مصاف استقلال برويم
پنج شنبه 5 اسفند 1389  06:52 ق.ظ

سرمربي تيم فوتبال صنعت مس شرايط مس کرمان را براي بازي روز جمعه مطلوب ارزيابي کرد.

 

صمد مرفاوي در رابطه با بازي مس کرمان با نفت تهران  اظهار كرد: تيم ما تمرينات منظمي را پشت سرگذاشته و بايد نهايت تلاشمان را براي گرفتن سه امتياز بازي نفت تهران انجام دهيم.

 

سرمربي تيم فوتبال صنعت مس کرمان با تاکيد بر رسيدن تيمش به مرز آمادگي مطلوب عنوان کرد: پس از بازي با نفت، دو بازي حساس با رقيبان نزديک خود استقلال و تراکتورسازي داريم که متاسفانه هر دو بازي بطور متوالي در زمين حريفان برگزار مي شود و اين صحيح نيست اما ما هم با احترام به برنامه اعلام شده، تلاش مي کنيم تا با روحيه اي خوب و امتيازي نزديک به مصاف حريفان بعدي برويم.

 

وي تيم نفت را يکدست و داراي حرکت گروهي خوب ذکر کرد و گفت: تيم مس کرمان هم قابليت هاي بالاي خود را نشان داده و روز جمعه برنده اين بازي خواهد بود.

 

مرفاوي در اين رابطه ادامه داد: ما در بازي رفت هم که در زمين حريف انجام شد، تا دقايق پاياني برنده بازي بوديم و بازي خوبي هم ارائه کرديم و اين بار مي خواهيم برنده باشيم.

 

وي در ارتباط با مصاف هفته آينده با استقلال تهران گفت: واقعيت اين است که اين بازي حساس است، به اين دليل که دو تيم در جدول رده بندي با هم رقابت نزديکي دارند، همين!

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها