عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

شيخ رائد صلاح مجددا دستگير شد

شيخ رائد صلاح مجددا دستگير شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:05 ق.ظ

نيروهاي رژيم صهيونيستي رئيس جنبش اسلامي در داخل خط سبز را در هنگام حضورش در شهر بيت‌المقدس دستگير كردند.

به گزارش سايت الجزيره، موسسه اوقاف و ميراث الاقصي در بيانيه‌اي اعلام كرد شيخ رائد صلاح، رئيس جنبش اسلامي در داخل خط سبز در پي مشاركتش در تحصني در منطقه البستان در منطقه سلوان در شهر بيت‌المقدس كه در اعتراض به تخريب منازل و آواره كردن شهروندان فلسطيني صورت گرفت دستگير شد.

اين موسسه اعلام كرد: شيخ علي ابوشيخه، مشاور جنبش اسلامي در داخل فلسطين كه به همراه شيخ رائد صلاح بود تاكيد كرده است كه يگان‌هايي از سازمان اطلاعات اسراييل در منطقه الشيخ جراح در بيت‌المقدس در هنگامي كه آن دو به شهر ام الفحم باز مي‌گشتند دستگير كردند.

خالد زبارقه، مدير موسسه توسعه القدس و از وكيلان فلسطيني گفت: شيخ رائد صلاح به زندان بيت شيمش در نزديكي بيت‌المقدس منتقل شد.

الزبارقه كه پرونده دستگيري فلسطيني‌ها را دنبال مي‌كند گفت: من با شيخ رائد صلاح ملاقات كردم و وي به اتهام به راه انداختن آتش سوزي در روستاي العراقيب در نقب تحت بازپرسي است.

وي در عين حال تاكيد دارد كه وي به علت فعاليت سياسي، مواضع و تاثيرگذاري‌اش بر جامعه فلسطين دستگير شده و دستگيري‌اش بنا بر اتهامات سياسي است.

جنبش اسلامي در داخل خط سبز نيز دستگيري شيخ رائد صلاح را محكوم كرد و گفت: شيخ رائد صلاح رهبر سياسي برجسته در داخل فلسطين و جهان است.

در اين بيانيه آمده است: جنايت‌هايي كه اسراييل عليه فلسطيني‌ها در العراقيب صورت مي‌دهد همان تروريسم دولتي است و موسسه اسراييلي اين مساله را به خوبي مي‌داند.

مسئولان رژيم صهيونيستي ورود شيخ رائد صلاح به شهر بيت‌المقدس و مسجدالاقصي را ممنوع اعلام كرده بودند و بارها وي از سوي نيروهاي اشغالگر دستگير شده و آخرين بار در 12 دسامبر آزاد شد.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 7270
دسترسی سریع به انجمن ها