عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تناقض در مواضع غرب در قبال اتفاقات اخیر

تناقض در مواضع غرب در قبال اتفاقات اخیر
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:11 ق.ظ

وزیر امور خارجه کشورمان گفت :  مواضع آمریکا و کشورهای غربی در اتفاقات اخیر تناقض در رفتار آنها را نشان داد .

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، صالحی در دیدار فرناندو کودور کوئوا رییس مجلس ملی اکوادور ضمن خیر مقدم به رئیس مجلس اکوادور و هیأت همراه با اشاره به تحولات خاورمیانه گفت: مواضع آمریکا و کشورهای غربی در اتفاقات اخیر تناقض در رفتار آنها را نشان داد و این دسته از کشورها در قبال کشته شدن تعداد زیادی از شهروندان بی گناه واکنش جدی نشان ندادند اما واقعیت برای مردم منطقه روشن است.

وزیر امور خارجه با اشاره به زمینه ها و ظرفیت های خوب همکاری و اراده مقامات ایران و اکوادور برای توسعه روابط، نقش نمایندگان مجالس دو کشور را در توسعه و گسترش این همکاری ها مهم ارزیابی کرد و افزود: مجالس دو کشور با تصویب مقرراتی با هدف توسعه روابط میان دو جانبه در زمینه های مختلف نقش مهمی را برعهده دارند.

صالحی به موفقیت های جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف علمی اشاره و بر آمادگی کشورمان برای همکاری در زمینه های بهداشتی، کشاورزی و دانشگاهی با اکوادور تأکید کرد.

رئیس مجلس ملی اکوادور نیز در این دیدار هدف از سفر خود به تهران را توسعه روابط با جمهوری اسلامی ایران بر شمرد و افزود: دولت و مجلس اکوادور از تقویت همکاریها و توسعه روابط میان دو کشور در همه زمینه ها حمایت خواهند کرد.

کوردور با اشاره به توانایی های جمهوری اسلامی ایران در زمینه های بهداشت، صنعت و کشاورزی، همکاری و استفاده از تجارب ایران را در این زمینه ها خواستار شد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها