عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تشریح دستاوردهای زنان ایرانی در کمیسیون مقام زن در سازمان ملل

تشریح دستاوردهای زنان ایرانی در کمیسیون مقام زن در سازمان ملل
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:11 ق.ظ

فاطمه آلیا نماینده مجلس شورای اسلامی دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در زمینه های آموزشی، دستیابی به فن آوری و کمک به اشتغال زنان را در پنجاه و پنجمین کمیسیون مقام زن در سازمان ملل تشریح کرد.

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، فاطمه آلیا که به همراه خانم فاطمه آجرلو عضو دیگر فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در این نشست بین المللی در نیویورک شرکت کرده است ، در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت نشست امسال در سه محور نقش پارلمان ها در یاری زنان برای ارتقای سطح آموزش، علوم و فن آوری و کمک به اشتغال آنان فعالیت می کند.

خانم آلیا افزود جمهوری اسلامی ایران خوشبختانه در هر سه زمینه برنامه های افتخارآمیزی داشته است که برای مثال در زمینه سواد آموزی باید گفت بیسوادی زنان در ایران در حال ریشه کنی است.

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی افزود زنان ایرانی حتی در زمینه هایی مانند برنامه صلح آمیز هسته ای، سلول های بنیادی و ادیوداروها مشغول فعالیت هستند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت زنان ایرانی همه ساله به عنوان چهره های برتر جشنواره های علمی خوارزمی و رازی انتخاب شده اند و همچنین به عنوان چهره های ماندگار از آن ها تجلیل می شود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها