عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

روسیه به قذافی پیشنهاد پناهندگی داد

روسیه به قذافی پیشنهاد پناهندگی داد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:12 ق.ظ

فعال سیاسی لیبیایی از پیشنهاد پناهندگی برای معمر قذافی از سوی روسیه به دنبال افزایش فشار انقلابیون و در تنگنا قرار گرفتن دیکتا تور لیبی خبر داد.

 
 

 به گزارش پخش اخبار چند رسانه ای واحد مرکزی خبر ، عبدالله شلمانی چهارشنبه شب در گفتگو با شبکه خبری العالم با این پیش بینی که قذافی دو یا سه روزدیگر بیشتر دوام نمی آورد ، افزود : او فرار یا کناره گیری نخواهد کرد چون می داندهیچکس در جهان از وی استقبال نخواهدکرد به جز روسیه که به وی پیشنهاد پذیرش داده است. 

وی بدون توضیح بیشتر در باره پیشنهاد اعطای پناهندگی روس ها برای قذافی ، رویدادهای کشورش  را جنایت جنگی توصیف کرد و گفت: مردم لیبی به غرب که فقط به فکر منافع خود پس از پایان بحران لیبی است، امیدی ندارد بلکه بر تلاش خود تکیه میکند. 

شلمانی گفت: ما با تلاش جوانانمان کشور را آزاد خواهیم کرد ، در طی تاریخ در معرض ظلم بسیاری قرار گرفتیم و جهانیان از ما هیچ حمایتی نکردند. ملت لیبی حتی یک گام به عقب بازنخواهند گشت. 

وی افزود: لیبی به غرب تکیه نمی کند ؛ زیرا غربیها فقط به نفت اهمیت می دهند و از قذافی حمایت میکنند ،همه سلاحهای که قذافی استفاده می کند از غربی ها بدست اورده است. 

شلمانی گفت : انقلاب لیبی نتیجه 40 سال ظلم علیه مردم این کشور و قتل هزار و 200 لیبیایی در زندانهای ابوسلیم در یک ساعت است.

 وی خاطرنشان کرد: قذافی به مردم خود اعتمادی ندارد چون خود آنها را به نابودی کشاند و به قتل رساند و به این دلیل است که ارتشی در لیبی وجود ندارد بلکه گردانهای امنیتی هستند و قذافی به مزدوران افریقایی و اسیایی برای دفاع از خودش تکیه بسیار میکند.

 شلمانی خاطرنشان کرد: قذافی به مرحله جنون رسیده است زیرا خود را خدا می پندارد وی از لحاظ روحی مریض است. حتی به فوتبالیستها نیز حسادت میکرد و از تلویزیون می خواست که با ذکر شماره در مورد آنها صحبت کند و از ذکر نام آنها خودداری کند تا کسی مشهورتر و معروفتر از وی وجود نداشته باشد.

 وی تاکید کرد که برخی قبایل حتی قبیله خود قذافی نیز در حال مذاکره برای سرنگونی وی هستند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها