عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

خودداری خلبانها از بمباران مردم و سقوط هواپیمای لیبیایی

خودداری خلبانها از بمباران مردم و سقوط هواپیمای لیبیایی
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:13 ق.ظ

بیرون پریدن دو خلبان لیبیایی از جنگنده برای خودداری از بمباران مردم ، روز چهارشنبه موجب سقوط هواپیما بر فراز لیبی شد.

 
 

 به گزارش پخش اخبار چند رسانه ای واحد مرکزی خبر به نقل از العالم خلبانان لیبیایی در ادامه سرکوب های شدید انقلاب مردمی لیبی مامور شده بودند که مواضع و تجمع های مردم در شهرهای این کشور را بمباران کنند.

 رژیم معمر قدافی ، پاسخ اعتراضات مردم معترض به چهار دهه دیکتاتوری را با بمباران تظاهر کنندگان ، شلیک راکت ، موشک آر پی جی 7 ، خمپاره و توپ ضدهوایی داد و صحنه های دلخراشی در تاریخ معاصر بشریت ایجاد کرد.

آخرین گزارش های دریافتی روز چهارشنبه حاکیست که دست کم هزار نفر در جریان حملات وحشیانه ارتش قذافی به مردم بیدفاع به شهادت رسیده و هزاران نفر مجروح شده اند.

قدافی بعد از این کشتار فجیع بر صفحه تلویزیون ظاهر شد و خطاب به مردم مظلوم کشورش گفت: تا کنون دستور استفاده از سلاح را نداده ام و اگر به خانه هایتان بازنگردید به شدت با شما برخورد خواهم کرد.

 گزارش های منتشر شده حاکیست که نیروهای تحت امر قذافی با همراهی مزدورانی از کشورهای آفریقایی در سرکوب اعتراض ها و کشتارهای وسیع مردمی مشارکت دارند.

روز دوشنبه نیز خلبانان دو فروند جنگنده و دو فروند بالگرد که مأمور قتل عام معترضان لیبیایی در خیابان های طرابلس شده بودند ، با تمرد از دستور فرماندهان ، به کشور کوچک مالت در دریای مدیترانه - جزیره ای  بین اروپا و آفریقا - پناهنده شدند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها