عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

قبایل لیبی پیشنهاد میلیونی قذافی را رد کردند

قبایل لیبی پیشنهاد میلیونی قذافی را رد کردند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:15 ق.ظ

رییس دفتر جبهه ملی نجات لیبی گفت: رژیم قذافی تلاش بسیاری کرده است تا با پرداخت میلیون ها دلار به قبایل لیبیایی ، آنان را تطمیع کند اما قبایل دست رد به سینه اش زدند و وی را ناکام گذاشتند.

 
 

 به گزارش پخش اخبار چند رسانه ای واحد مرکزی خبر ، " سالم سالم " رییس دفتر جبهه ملی نجات لیبی روز چهارشنبه در مصاحبه با شبکه خبری العالم از لندن، همچنین از اقدام " مصطفی عبدالجلیل" وزیر دادگستری این کشور مبنی بر استعفا از سمت خود دراعتراض به سرکوب تظاهرکنندگان تمجید کرد.

 وی گفت: وزیر دادگستری لیبی در حمایت از مردم و انقلابیون الیبی و در راستای پیوستن به مردم اقدام به استعفا کرد.

 رییس دفتر جبهه ملی نجات لیبی اعلام کرد: کنترل همه شهرهای کشور به جز برخی مناطق طرابلس پایتخت لیبی از دست رژیم مستبد معمر قذافی خارج شده و به دست مردم انقلابی افتاده است.

 وی تصریح کرد: علیرغم این که رژیم قذافی همه قدرت و امکانات خود را برای سرکوب تظاهرکنندگان به کار گرفته و حتی به استفاده از هواپیماها و جنگنده ها روی آورده اما نتوانسته است بر اراده مردم غالب شود و کنترل همه شهرهای لیبی به استثنای برخی مناطق پایتخت به دست مردم انقلابی افتاده است.

 سالم افزود: مزدوران آفریقایی و وابستگان رژیم قذافی که در طول حکومت چهل و دو ساله وی کشور را غارت کرده اند ، اکنون نمی توانند کاری برای قذافی انجام دهند و درتلاشند تا از کشور فرار کنند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها