عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

قبایل لیبی پیشنهاد میلیونی قذافی را رد کردند

قبایل لیبی پیشنهاد میلیونی قذافی را رد کردند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:15 ق.ظ

رییس دفتر جبهه ملی نجات لیبی گفت: رژیم قذافی تلاش بسیاری کرده است تا با پرداخت میلیون ها دلار به قبایل لیبیایی ، آنان را تطمیع کند اما قبایل دست رد به سینه اش زدند و وی را ناکام گذاشتند.

 
 

 به گزارش پخش اخبار چند رسانه ای واحد مرکزی خبر ، " سالم سالم " رییس دفتر جبهه ملی نجات لیبی روز چهارشنبه در مصاحبه با شبکه خبری العالم از لندن، همچنین از اقدام " مصطفی عبدالجلیل" وزیر دادگستری این کشور مبنی بر استعفا از سمت خود دراعتراض به سرکوب تظاهرکنندگان تمجید کرد.

 وی گفت: وزیر دادگستری لیبی در حمایت از مردم و انقلابیون الیبی و در راستای پیوستن به مردم اقدام به استعفا کرد.

 رییس دفتر جبهه ملی نجات لیبی اعلام کرد: کنترل همه شهرهای کشور به جز برخی مناطق طرابلس پایتخت لیبی از دست رژیم مستبد معمر قذافی خارج شده و به دست مردم انقلابی افتاده است.

 وی تصریح کرد: علیرغم این که رژیم قذافی همه قدرت و امکانات خود را برای سرکوب تظاهرکنندگان به کار گرفته و حتی به استفاده از هواپیماها و جنگنده ها روی آورده اما نتوانسته است بر اراده مردم غالب شود و کنترل همه شهرهای لیبی به استثنای برخی مناطق پایتخت به دست مردم انقلابی افتاده است.

 سالم افزود: مزدوران آفریقایی و وابستگان رژیم قذافی که در طول حکومت چهل و دو ساله وی کشور را غارت کرده اند ، اکنون نمی توانند کاری برای قذافی انجام دهند و درتلاشند تا از کشور فرار کنند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها