عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تشکیل کابینه منتخب یکی ازخواسته های جوانان بحرین

تشکیل کابینه منتخب یکی ازخواسته های جوانان بحرین
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:15 ق.ظ

نماینده فراکسیون الوفاق در مجلس بحرین تاکید کرد که تشکیل کابینه منتخب با مشورت و مشارکت مردم بحرین و مخالفان دولت از خواسته های مهم جوانان حاضر در میدان اللولوه است .

 
 

به گزارش پخش اخبار چند رسانه ای واحد مرکزی خبر ، جاسم حسین روز چهارشنبه در گفت و گو با شبکه خبری العالم اظهار داشت : جوانان 14 فوریه و معترضان ، درخواست پادشاه این کشور برای ترک میدان الولو در منامه را نپذیرفتند و تاکید کردند تا برآورده شدن خواسته هایشان در میدان می مانند.

حسین اظهار داشت: باید زمینه لازم برای برگزاری گفت و گویی مثبت و سازنده ، فراهم شود.

 وی افزود: آزادی شماری از زندانیان سیاسی از زندان های دولت بحرین ، از اقداماتی به شمار می رود که زمینه لازم برای برگزاری گفت و گو را فراهم می کند.

 نماینده فراکسیون الوفاق در مجلس بحرین تاکید کرد: همه زندان های سیاسی باید تخلیه شوند ، در بحرین نباید زندانی سیاسی وجود داشته باشد. برداشتن چنین گامهایی می تواند راه را برای گفت و گو هموار کند.

 وی تاکید کرد: آزادی شماری از زندانیان شرط مذاکره و گفت و گو نیست بلکه مساله ای است که راهی برای گام بر داشتن در مسیر گفت و گو فراهم می کند.

 حسین در پایان تاکید کرد: دولت باید مدتی مشخص برای گفت و گو تعیین کند تا کابینه منتخب تشکیل شود ، علاوه بر آن به قوه قضاییه باید اختیارات و صلاحیت های کامل داده شود.

 وی افزود : خواست مردم این است که در توزیع ثروت های کشور و فرصت های دیگر عدالت رعایت شود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها