عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

بيش از يك ميليون كودك انگليسي مورد بدرفتاري والدين و اولياي مدرسه قرار دارند

بيش از يك ميليون كودك انگليسي مورد بدرفتاري والدين و اولياي مدرسه قرار دارند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:19 ق.ظ

دپارتمان خانواده‌ انگليس اعلام كرد كه بيش از يك ميليون كودك مورد بدرفتاري والدين و اولياي خود قرار دارند.

در گزارش اين دپارتمان كه در رسانه‌هاي دولتي اين كشور هم منتشر شد، آمده است كه اين كودكان مورد بي‌توجهي، ضرب و شتم والدين و اولياي مدرسه خود قرار دارند و از ترس و ترديدهايي كه بر آنان روا داشته شد، حق اعتراض و شكايت ندارند.

به گزارش ايسنا، در گزارش اخير دپارتمان خانواده‌ كه با عنوان «خشونت‌هاي صورت گرفته عليه كودكان در سال 2011 ميلادي» منتشر شده است،‌ از يك هزار و 761 فرد جوان و نوجوان انگليسي بين 18 تا 24 سال تحقيق به عمل آمد و مشخص كرد كه اين افراد در كودكي به شدت مورد آزار و اذيت والدين،‌ اولياي مدرسه، قرار گرفته و در مواردي هم به شدت مورد تجاوز و سوء‌استفاده جنسي قرار گرفتند.

همچنين بر اساس اين گزارش ، 12 درصد از اين افراد در سنين كودكي خود مورد سوء‌استفاده فيزيكي قرار گرفته و 11 درصد هم توسط بزرگتر‌ها مورد سوء استفاده و تجاوز جنسي قرار داشتند.

بر اساس گزارش دپارتمان خانواده‌ اين كشور كه از گروه سني 11 تا 17 سال هم به عمل آمد، مشخص كرد كه يك پنجم اين افراد مورد خشونت لفظي والدين و اولياي مدرسه قرار گرفته‌اند. علاوه بر اين، در اين تحقيق كه نيمي از آنان را دختران تشكيل مي‌دادند به اين موضوع اشاره شده است كه چهار تن از آنان پس از تجاوز جنسي باردار شده و مجبور شدند جنين خود را سقط كنند.

«تيم لافتون» وزير كودكان انگلستان در اين باره به روزنامه‌ ديلي ميل، خاطر نشان كرد: براي جبران اين رويداد و كنترل خانواده‌ها و از همه مهمتر حمايت از كودكان مبلغ 11 ميليون و 200 هزار يورو در نظر گرفته‌ايم.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها