عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

امسال نزديک به 70 هزار شغل در استان ايجاد شده است

امسال نزديک به 70 هزار شغل در استان ايجاد شده است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:37 ق.ظ

مديرکل کار و امور اجتماعي استان کرمانشاه:  
امسال نزديک به 70 هزار شغل در استان ايجاد شده است  
مدير کل کار امور اجتماعي استان کرمانشاه گفت: از ابتداي امسال تاکنون نزديك به 70 هزار شغل در استان ايجاد شده است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، منطقه کرمانشاه، سهراب برانديشه در کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري استان کرمانشاه اظهار داشت: سهميه تعيين شده براي ايجاد اشتغال در استان طي سال جاري 30 هزار شغل بود و اين درحالي است كه از ابتداي امسال تاکنون 69 هزار و 74 فرصت شغلي در استان ايجاد شده است.
وي، همچنين به ارايه گزارشي از عملکرد بنگاه‌هاي اقتصادي زودبازده از محل اعتبارات سال 1388 و وجوه اداره شده بانک ملت پرداخت و گفت: تاکنون 143 طرح با اعتبار 116 ميليارد تومان، معرفي و مصوب شده که از اين تعداد 118 طرح با اعتبار 70 ميليارد تومان انعقاد قرارداد شده و 98 طرح با اعتبار 29 ميليارد تومان پرداخت شده است.
برانديشه، اشتغال پيش بيني شده طرح‌هاي معرفي شده را 1771 نفر اعلام کرد.
وي افزود: در مجموع برابر با 98 درصد سهميه استان، طرح به بانک‌ها معرفي شده، برابر با 59 درصد سهميه استان انعقاد قرارداد صورت گرفته و برابر با 25 درصد سهميه استان تسهيلات پرداخت شده است.
برانديشه اظهار داشت: تعامل خوبي بين بانک‌ها و دستگاه‌هاي اجرايي استان شکل گرفته و با تداوم اين روند اميدواريم شاهد تسريع در انعقاد قرارداد و پرداخت تسهيلات به طرح‌هاي معرفي شده باشيم.
عبدالمجيد واحدي، معاون برنامه ريزي استانداري کرمانشاه نيز در اين جلسه اظهار داشت: طرح‌هايي که مشکل داشته و نمي‌توانند وثيقه‌هاي مورد نياز بانک‌ها را تامين کنند بايد حذف شده و طرح‌هاي جديد جايگزين آنها شود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها