عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

امسال نزديک به 70 هزار شغل در استان ايجاد شده است

امسال نزديک به 70 هزار شغل در استان ايجاد شده است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:37 ق.ظ

مديرکل کار و امور اجتماعي استان کرمانشاه:  
امسال نزديک به 70 هزار شغل در استان ايجاد شده است  
مدير کل کار امور اجتماعي استان کرمانشاه گفت: از ابتداي امسال تاکنون نزديك به 70 هزار شغل در استان ايجاد شده است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، منطقه کرمانشاه، سهراب برانديشه در کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري استان کرمانشاه اظهار داشت: سهميه تعيين شده براي ايجاد اشتغال در استان طي سال جاري 30 هزار شغل بود و اين درحالي است كه از ابتداي امسال تاکنون 69 هزار و 74 فرصت شغلي در استان ايجاد شده است.
وي، همچنين به ارايه گزارشي از عملکرد بنگاه‌هاي اقتصادي زودبازده از محل اعتبارات سال 1388 و وجوه اداره شده بانک ملت پرداخت و گفت: تاکنون 143 طرح با اعتبار 116 ميليارد تومان، معرفي و مصوب شده که از اين تعداد 118 طرح با اعتبار 70 ميليارد تومان انعقاد قرارداد شده و 98 طرح با اعتبار 29 ميليارد تومان پرداخت شده است.
برانديشه، اشتغال پيش بيني شده طرح‌هاي معرفي شده را 1771 نفر اعلام کرد.
وي افزود: در مجموع برابر با 98 درصد سهميه استان، طرح به بانک‌ها معرفي شده، برابر با 59 درصد سهميه استان انعقاد قرارداد صورت گرفته و برابر با 25 درصد سهميه استان تسهيلات پرداخت شده است.
برانديشه اظهار داشت: تعامل خوبي بين بانک‌ها و دستگاه‌هاي اجرايي استان شکل گرفته و با تداوم اين روند اميدواريم شاهد تسريع در انعقاد قرارداد و پرداخت تسهيلات به طرح‌هاي معرفي شده باشيم.
عبدالمجيد واحدي، معاون برنامه ريزي استانداري کرمانشاه نيز در اين جلسه اظهار داشت: طرح‌هايي که مشکل داشته و نمي‌توانند وثيقه‌هاي مورد نياز بانک‌ها را تامين کنند بايد حذف شده و طرح‌هاي جديد جايگزين آنها شود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها