عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كارگران آمريكايي در 27 ايالت اين كشور تظاهرات مي‌كنند

كارگران آمريكايي در 27 ايالت اين كشور تظاهرات مي‌كنند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:38 ق.ظ

در اعتراض به قانون لغو حقوق كارگري  
كارگران آمريكايي در 27 ايالت اين كشور تظاهرات مي‌كنند  
اتحاديه‌هاي كارگري در دست‌كم 27 ايالت آمريكا قرار است اين هفته اعتراضات گسترده‌اي را عليه قانون لغو حقوق كارگري در اين كشور برگزار كنند.
به گزارش فارس به نقل از شبكه تلويزيوني "بلومبرگ "، اتحاديه‌هاي كارگري در دست‌كم 27 ايالت آمريكا راهپيمايي‌ها، تظاهرات و كنفرانس‌هاي خبري را در اعتراض به تصويب قانون لغو حقوق كارگران توسط قانونگذاران آمريكايي براي اين هفته برنامه‌ريزي كرده‌اند.
بنا بر اين گزارش، اعتراضات اتحاديه‌هاي كارگري به تصويب قانون لغو حقوق كارگران در آمريكا نخست از ايالت ويسكانسين و پس از آن در اوهايو آغاز شده است. فرمانداران جمهوريخواه اين دو ايالت لايحه لغو حقوق كارگران را مطرح كرده‌اند و در حال حاضر اين لوايح در مجلس نمايندگان اين ايالات در حال بررسي هستند.
اين گزارش افزود: در حال حاضر چندين هفته است كه اعتراضات گسترده‌اي در ايالت ويسكانسين از سوي اتحاديه‌هاي كارگري عليه تصويب قانون لغو حقوق كارگران صورت گرفته است، اما فرماندار اين ايالت بدون كوچكترين توجهي به اين اعتراضات همچنان اصرار دارد كه اين قانون تصويب شود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها