عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

فرصت مجدد ویرایش اطلاعات داوطلبان دکتری

فرصت مجدد ویرایش اطلاعات داوطلبان دکتری
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:39 ق.ظ

فرصت مجدد ویرایش اطلاعات داوطلبان دکتری  
رئیس سازمان سنجش در حالی که امروز چهارشنبه آخرین مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون دکتری است گفت: البته یک فرصت دیگر هم در زمان صدور کارت اینترنتی برای داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دکتری در نظر گرفته می‌شود تا هر اصلاحی نیاز باشد صورت گیرد.
محمدحسین سرورالدین در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب در پاسخ به اینکه آیا احتمال تمدید مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دکتری وجود دارد گفت: برای تمدید این مهلت هنوز تصمیمی گرفته نشده و داوطلبان فرصت دارند تا پایان ساعت 24 امروز نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی‌ اقدام کنند.
رئیس سازمان سنجش افزود: اگر نیاز شد مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان تمدید می‌شود. تمدید این مهلت به میزان تماس‌هایی بستگی دارد که از سوی داوطلبان و دانشگاه‌ها به منظور تمدید این مهلت صورت می‌گیرد.
وی خاطرنشان کرد: البته قبل از برگزاری آزمون نیمه متمرکز دکتری به هنگام صدور کارت اینترنتی، فرصتی در نظر گرفته می‌شود تا ضمن اینکه داوطلب برای خود کارت اینترنتی صادر می‌کند بتواند هرگونه اصلاحی که لازم باشد نیز در آن زمان  انجام دهد.
سرورالدین درباره نحوه برخورد با داوطلبانی که به هنگام ثبت نام اقدام به ثبت معدل غیرواقعی کرده و در مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نامی نیز نسبت به ویرایش آن اقدام نکرده‌اند به مهر گفت: هرگونه مغایرت در معدل اعلام شده از سوی داوطلبان به منزله انصراف تلقی می‌شود.
وی یادآور شد: در صورتی که داوطلبان حتی در زمان صدور کارت آزمون نیز اقدام به ویرایش معدل کنند موردی برایشان بوجود نمی‌آید اما پس از آن دیگر مغایرت معدل پذیرفته نیست. معمولا داوطلبانی که معدل غیر واقعی ثبت می‌کنند معدلشان را زیادتر از میزان واقعی می‌نویسند.
رئیس سازمان سنجش در پاسخ به اینکه داوطلبان در صورت قبولی در آزمون نیمه متمرکز دکتری به چند دانشگاه معرفی می‌شوند به مهر گفت: داوطلبان می‌توانند همه دانشگاه‌هایی که دوست دارند در آنها تحصیل کنند را به ترتیب اولویت بنویسند بنابراین محدودیتی نیست. با توجه به نمره و امتیازاتی که آورده‌اند از انتخاب اول تا انتخاب آخرشان بررسی می‌شود. بنابراین هر داوطلبی بخواهد می‌تواند تمام دانشگاه‌هایی که در رشته‌اش دکتری ارائه می‌کنند را انتخاب کند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها