عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

ايجاد 124 هزار فرصت شغلي با سرمايه‌گذاري در صنايع پايين‌دستي پتروشيمي

ايجاد 124 هزار فرصت شغلي با سرمايه‌گذاري در صنايع پايين‌دستي پتروشيمي
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:42 ق.ظ

ايجاد 124 هزار فرصت شغلي با سرمايه‌گذاري در صنايع پايين‌دستي پتروشيمي  
استاندار خوزستان گفت: با اجرايي‌شدن طرح‌هاي ارايه شده در همايش فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در صنايع مياني و پايين‌دستي پتروشيمي 124 هزار شغل به‌صورت مستقيم ايجاد خواهد شد.
به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) - منطقه خوزستان - سيدجعفر حجازي در جلسه ستاد سرمايه گذاري استان با بيان اين مطلب اظهار داشت: از طرح‌هاي ارايه شده به همايش 75 طرح توسط كارگروه مربوطه تاييد شده‌اند كه واجد شرايط اشتغال و مسايل زيست محيطي بوده‌اند.
وي افزود: همايش فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در صنايع مياني و پايين دستي پتروشيمي 14 اسفندماه با حضور مسوولان كشوري و استاني و سرمايه گذاران داخلي و خارجي برگزار خواهد شد.
حجازي تاكيد كرد: در يك تعهد 5 ساله، قرار است نرخ بيكاري به زير 7 درصد برسد؛ با اشتغال ايجاد شده توسط طرح‌هاي اين همايش در 3 سال به‌تعهدي كه داده بوديم خواهيم رسيد.
وي افزود: پيش‌بيني مي‌شود با استقبال خوبي كه از همايش فرصت‌هاي شغلي در صنايع پايين دستي به‌عمل مي‌آيد و با تلاش‌هاي جدي در جهت رسيدن به اهداف ايجاد اشتغال گام برداريم.
حجازي با اشاره به سفر رياست جمهور و افتتاح 8 طرح پتروشيمي در استان، گفت: در مراسم افتتاح اين پروژه‌ها قرار شد با حمايت و استفاده از صندوق ملي توسعه كشور طرح‌هاي پيش‌بيني و ارايه شده در همايش اجرايي شوند.
استاندار خوزستان تصريح كرد: علاوه بر 124 هزار شغلي كه به‌صورت مستقيم توسط طرح‌هاي همايش ايجاد خواهد شد چندين برابر شغل‌ به‌صورت غيرمستقيم ايجاد مي‌شود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها