عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تحقق 85 درصدي تعهد اشتغال در بيله‌‌سوار

تحقق 85 درصدي تعهد اشتغال در بيله‌‌سوار
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:43 ق.ظ

تحقق 85 درصدي تعهد اشتغال در بيله‌‌سوار  
فرماندار شهرستان بيله‌سوار گفت: بيش از 85 درصد تعهد اشتغال شهرستان بيله‌سوار در 10 ماهه امسال محقق شده است.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، نورعلي فصيحي ‌در جلسه كار‌گروه اشتغال و سرمايه‌گذاري بيله‌سوار اظهار داشت: سهم اشتغال‌زايي اين شهرستان بيش از يك هزار و 830 نفر بوده كه در 10 ماه گذشته يك هزار و 700 نفر آن محقق شده است.
وي افزود: بيشترين حجم اشتغال‌زايي مربوط به دستگاه‌هاي كارآفرين نظير فني و حرفه‌اي، مراكز آموزشي و دستگاه‌هاي غير‌دولتي بوده كه بخش عظيمي از اين تعهدات هم از سوي بخش خصوصي و هم دستگاه‌هاي اجرايي محقق شده است.
فرماندار بيله‌سوار تصريح كرد: بر اساس ارزيابي وزارت كار و اداره كل كار و امور اجتماعي استان، بيله‌سوار در زمينه اشتغال‌زايي يكي از شهرستان‌هاي موفق با تحقق بالاي تعهدات اشتغال بوده است.
وي گفت: تا پايان سال تلاش مي‌كنيم تا 100 درصد اين تعهدات عملياتي شود و پيش‌بيني مي‌شود با آمار دو ماهه اين امر تحقق عيني پيدا كند.
فصيحي از پرداخت يارانه به طرح‌هاي اشتغالزاي واجد شرايط خبر داد و عنوان داشت: در اين زمينه تعداد 925 طرح با اشتغال‌زايي 7 هزار و 200 نفر واجد دريافت يارانه هستند كه اميدواريم اين امر عينيت پيدا كند.
فرماندار بيله‌سوار خاطرنشان كرد: براي اين واحدها تا‌كنون بيش از 10 ميليارد ريال يارانه دريافت كرديم و انتظار داريم بقيه واحدها نيز در فرصت باقي‌مانده براي بهره‌مندي از يارانه اقدام كنند.
وي ظرفيت اشتغال‌زايي اين شهرستان را با توجه به قابليت آن در بخش كشاورزي و تجارت خارجي مناسب ارزيابي كرد و افزود: با افتتاح طرح‌ها و پروژه‌هاي دهه فجر در اين حوزه صدها فرصت اشتغال فراهم شده است.
فصيحي ادامه داد: بهره‌برداري از فاز سه بازارچه مرزي و پروژه آبياري باراني گلمالي از جمله آنهاست كه زمينه اشتغال بيش از 200 نفر را فراهم كرده است.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، فرماندار بيله‌سوار در پايان خواستار تهيه و تدوين سند توسعه اشتغال شهرستان از طريق ادارات ذي‌ربط با همكاري اداره كار و امور اجتماعي شهرستان بيله‌سوار شد.
 
4

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها