عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

تحقق 85 درصدي تعهد اشتغال در بيله‌‌سوار

تحقق 85 درصدي تعهد اشتغال در بيله‌‌سوار
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:43 ق.ظ

تحقق 85 درصدي تعهد اشتغال در بيله‌‌سوار  
فرماندار شهرستان بيله‌سوار گفت: بيش از 85 درصد تعهد اشتغال شهرستان بيله‌سوار در 10 ماهه امسال محقق شده است.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، نورعلي فصيحي ‌در جلسه كار‌گروه اشتغال و سرمايه‌گذاري بيله‌سوار اظهار داشت: سهم اشتغال‌زايي اين شهرستان بيش از يك هزار و 830 نفر بوده كه در 10 ماه گذشته يك هزار و 700 نفر آن محقق شده است.
وي افزود: بيشترين حجم اشتغال‌زايي مربوط به دستگاه‌هاي كارآفرين نظير فني و حرفه‌اي، مراكز آموزشي و دستگاه‌هاي غير‌دولتي بوده كه بخش عظيمي از اين تعهدات هم از سوي بخش خصوصي و هم دستگاه‌هاي اجرايي محقق شده است.
فرماندار بيله‌سوار تصريح كرد: بر اساس ارزيابي وزارت كار و اداره كل كار و امور اجتماعي استان، بيله‌سوار در زمينه اشتغال‌زايي يكي از شهرستان‌هاي موفق با تحقق بالاي تعهدات اشتغال بوده است.
وي گفت: تا پايان سال تلاش مي‌كنيم تا 100 درصد اين تعهدات عملياتي شود و پيش‌بيني مي‌شود با آمار دو ماهه اين امر تحقق عيني پيدا كند.
فصيحي از پرداخت يارانه به طرح‌هاي اشتغالزاي واجد شرايط خبر داد و عنوان داشت: در اين زمينه تعداد 925 طرح با اشتغال‌زايي 7 هزار و 200 نفر واجد دريافت يارانه هستند كه اميدواريم اين امر عينيت پيدا كند.
فرماندار بيله‌سوار خاطرنشان كرد: براي اين واحدها تا‌كنون بيش از 10 ميليارد ريال يارانه دريافت كرديم و انتظار داريم بقيه واحدها نيز در فرصت باقي‌مانده براي بهره‌مندي از يارانه اقدام كنند.
وي ظرفيت اشتغال‌زايي اين شهرستان را با توجه به قابليت آن در بخش كشاورزي و تجارت خارجي مناسب ارزيابي كرد و افزود: با افتتاح طرح‌ها و پروژه‌هاي دهه فجر در اين حوزه صدها فرصت اشتغال فراهم شده است.
فصيحي ادامه داد: بهره‌برداري از فاز سه بازارچه مرزي و پروژه آبياري باراني گلمالي از جمله آنهاست كه زمينه اشتغال بيش از 200 نفر را فراهم كرده است.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، فرماندار بيله‌سوار در پايان خواستار تهيه و تدوين سند توسعه اشتغال شهرستان از طريق ادارات ذي‌ربط با همكاري اداره كار و امور اجتماعي شهرستان بيله‌سوار شد.
 
4

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها