عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

1065 طرح اشتغال در رازوجرگلان در حال اجرا است

1065 طرح اشتغال در رازوجرگلان در حال اجرا است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:44 ق.ظ

1065 طرح اشتغال در رازوجرگلان در حال اجرا است  
رئيس كميته امداد امام خميني(ره) راز و جرگلان گفت: هم‌اكنون يك‌هزار و 65 طرح اشتغال در اين منطقه مرزي در حال اجرا است.‌
به گزارش خبرگزاري فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومي كميته امداد امام خميني(ره) خراسان شمالي، محمد پسنديده اظهار داشت: با فعاليت اين طرح‌ها 2 هزار و 500 نفر از مددجويان در سطح روستاهاي اين بخش مشغول به كار شده‌اند.
وي همچنين از آغاز اجراي 17 طرح كشاورزي و دامپروري در اين بخش مرزي خبر داد.
پسنديده با بيان اينكه براي اجراي 17 طرح دامپروري و كشاورزي اعتباري بالغ بر يك ميليارد 20 ميليون ريال اختصاص هزينه شده است، گفت: با اجراي طرح‌هاي مذكور بستر اشتغال براي 44 نفر از روستائيان فراهم شد.
وي با اعلام اينكه در سال گذشته با اجراي 194 طرح اشتغال براي 480 نفر شغل ايجاد شد، تصريح كرد: اعتباري بالغ بر 9 ميليارد و 624 ميليون ريال براي اجراي اين طرح‌ها در منطقه هزينه شده است.
رئيس كميته امداد امام خميني(ره) راز و جرگلان اظهار داشت: كشاورزي، دامپروري، صنايع دستي، خدماتي، صنفي و صنعتي از جمله طرح‌هاي اجرا شده در راز و جرگلان است.
پسنديده حمايت‌هاي جانبي كميته امداد، پشتيباني‌هاي فني و آموزشي، نظارت و كنترل به موقع طرح‌ها و توصيه‌هاي لازم ناظران مربوطه به مجريان را از جمله دلايل استقبال مددجويان و موفقيت طرح‌هاي اشتغال و خودكفايي اين نهاد عنوان كرد.
 
4

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها