عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

كفاشيان: انتظار ما از تيم اميد خيلي بيشتر بود

كفاشيان: انتظار ما از تيم اميد خيلي بيشتر بود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  09:17 ق.ظ

علي كفاشيان پس از پيروزي يك بر صفر تيم ملي اميد بر قرقيزستان گفت: از تيم ملي اميد بيشتر از اين‌ها انتظار داشتيم. البته قرقيزستان هم تيم ناشناخته‌اي بود و بسته بازي مي‌كرد اما اگر تيم اميد مي‌خواهد به المپيك برسد، بايد بهتر از اين بازي كند.

به گزارش ايسنا، رييس فدراسيون فوتبال در ادامه درباره گزينه‌هاي سرمربي‌گري تيم اميد و در پاسخ به اين سوال كه آقاي افشاررزاده گفته است سرمربي تيم اميد بايد خارجي باشد چون ما به فدراسيون پول كافي را داده‌ايم اما گزينه‌هاي شما ايراني هستند، اظهار كرد: اين حرف درست نيست چرا كه نظر آقاي افشارزاده بعد از صحبت با من برگشته است و ايشان با مربي ايراني هيچ مشكلي ندارند و هرچه كميته فني تصميم بگيرد، ايشان هم قبول دارند. آقاي افشارزاده فقط با مربي‌گري غلامحسين پيرواني مشكل داشت.

كفاشيان همچنين افزود: ما به اندازه كافي از سازمان تربيت بدني و كميته ملي المپيك حمايت مالي مي‌شويم و بحث انتخاب سرمربي تيم اميد بر سر مسائل مالي نيست. ما مشكل مالي نداريم ولي كميته فني بايد به يك تشخيص واحد برسد. ما درباره سرمربي تيم ملي اميد از همه مسئولان و خبرنگاران نظر خواسته‌ايم و سعي مي‌كنيم در هفته‌هاي آينده با مذاكرات پي‌درپي سرمربي اميد را انتخاب كنيم. ممكن است اين انتخاب پس از عيد صورت بگيرد اما تلاش ما اين است كه تا پيش از عيد به نتيجه برسيم.

رييس فدراسيون فوتبال در ادامه و در پاسخ به اين سوال كه چرا دقايق ابتدايي بازي تيم اميد از تلويزيون پخش نشد و به جاي آن سريال نمايش داده شد، گفت: ما با صداوسيما هيچ مشكلي نداريم و اين سازمان تاكنون به همه تعهداتش عمل كرده است. اگر صداوسيما در زمان شروع بازي تيم ملي سريال پخش مي‌كرده است حتما به اين دليل بوده است كه مردم آن سريال را پيگيري مي‌كردند و بايد به نتيجه مي‌رسيده است تا پس از آن بازي تيم ملي را پخش كنند.

وي افزود: من هيچ‌گاه نگفته‌ام با صداوسيما مشكل داريم و بحث‌هايي كه درباره حق پخش تلويزيوني بازي‌هاي ليگ برتر مطرح شده است، به اين دليل است كه فدراسيون مي‌خواهد پيشنهادهاي مختلف را براي اعطاي امتياز پخش بازي‌ها بررسي كند و در واقع كالايي كه در اختيار دارد را با بازاريابي خود به گران‌ترين قيمت ممكن بفروشد. بنابراين هر كسي كه پول بيشتري بدهد، امتياز پخش بازي‌ها را به او مي‌دهند ولي اين به معناي مشكل با صداوسيما نيست چرا كه ما با اين سازمان تا ارديبهشت ماه قرارداد داريم.

كفاشيان در ادامه در رابطه با صحبت‌هاي داريوش مصطفوي درباره استقلال نداشتن فدراسيون فوتبال، خاطرنشان كرد: فدراسيون هم استقلال دارد و هم پرسپوليس! و هيچ مشكلي ندارد. فدراسيون مستقل است و هرگاه احساس نياز به پول كند، از هر جايي كه ممكن باشد، مي‌گيرد و حتي براي اين كار التماس هم مي‌كند. ما هيچ ابايي از پول گرفتن نداريم.

وي در ادامه درباره درگيري‌هاي پيش آمده در ليگ‌هاي دسته يك و دو در بين داوران و شايعاتي كه در مورد اسلحه كشيدن روي يك داور مطرح شده است، تصريح كرد: در اين مورد هيچ اطلاعي ندارم. شايد آن اسلحه اسباب بازي بوده است و اگر هم واقعي بوده است شايد گلوله نداشته است. ولي با اين حال سعي مي‌كنيم اين مسائل را پيگيري كنيم. به هر حال مردم دوست دارند فوتبال را با شور و هيجان دنبال كنند. نمونه‌اش برگزاري اختتاميه ليگ فوتسال بود كه هيجان زيادي بين تماشاگران ايجاد كرده بود.

رييس فدراسيون فوتبال در پاسخ به اين سوال كه چگونه هيجان فوتبال را با اسلحه‌ كشيدن يكي مي‌دانيد؟ توضيح داد: ناظران بازي گزارش خود را مي‌دهند و ما هم آن گزارش را مطالعه كرده و پيگيري مي‌كنيم. به هر حال باز هم تكرار مي‌كنم كه در اين باره چيزي نشنيده‌ام.

كفاشيان در پاسخ به اين سوال كه آيا فدراسيون براي انتخاب سرمربي تيم ملي بزرگسالان تاخير مي‌كند تا در نهايت امير قلعه‌نويي را به عنوان سرمربي تيم ملي انتخاب كند، گفت: اصلا اين طور نيست. ما همچنان با مربيان خارجي مذاكره مي‌كنيم ولي اين مذاكرات بايد اصولي باشد.

در اين لحظه خبرنگاري به كفاشيان گفت فدراسيون در زمينه انتخاب سرمربي تيم ملي مانند رونالدينيو عمل مي‌كند، به اين معني كه مربي ايراني را مي‌بيند اما مربي خارجي انتخاب مي‌كند و برعكس كه اين حرف باعث خنده شديد رييس فدراسيون فوتبال شد و وي پس از لحظه‌اي خنديدن پاسخ داد: اين گونه نيست. ما تمام گزينه‌ها را بررسي مي‌كنيم و سعي مي‌كنيم بهترين گزينه را در راس تيم ملي فوتبال قرار دهيم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها