عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

ملاقات رئيس گروه دوستي پارلماني جمهوري اسلامي ايران و اكوادور

ملاقات رئيس گروه دوستي پارلماني جمهوري اسلامي ايران و اكوادور
پنج شنبه 5 اسفند 1389  09:21 ق.ظ

رئيس گروه دوستي پارلماني جمهوري اسلامي ايران و اكوادور در ديدار با رئيس مجلس ملي اكوادور با اشاره به نقش گروههاي دوستي پارلماني در تحكيم پيوندهاي دوستانه ملتها به يكديگر افزود: ضروري است رفت و آمدهاي پارلماني دو كشور در جهت تامين منافع ملتها بيش از پيش افزايش يابد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سليمان جعفرزاده با تاكيد بر ضرورت گسترش و تقويت روابط دو كشور گفت: مجلس شوراي اسلامي از هرگونه فعاليتي در عرصه‌هاي مختلف سياسي و اقتصادي براي توسعه وتعميق روابط و مناسبات فيمابين جمهوري اسلامي ايران و اكوادور حمايت مي‌كند.

رئيس كميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي در ادامه براي تبادل تجارب در زمينه‌ي همكاريهاي متقابل پارلماني ميان كميسيونهاي تخصصي مشترك اعلام آمادگي كرد.

در ادامه اين ملاقات رئيس مجلس ملي اكوادور با ابراز خرسندي از سفر به كشورمان گفت: تبادل هياتهاي پارلماني موجب آشنايي و تقويت درك متقابل دو ملت در ديدگاهها و مواضع مشترك در مسائل مختلف بين‌المللي خواهد شد.

وي در پايان از جعفرزاده رئيس گروه دوستي پارلماني جمهوري اسلام يايران و اكوادور جهت سفر به اكوادور دعوت به عمل آورد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها