عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سرمربي تيم فوتبال اميد قرقيزستان: مي‌خواستيم يك امتياز از ايران بگيريم

سرمربي تيم فوتبال اميد قرقيزستان: مي‌خواستيم يك امتياز از ايران بگيريم
پنج شنبه 5 اسفند 1389  09:22 ق.ظ

سرمربي تيم فوتبال اميد قرقيزستان گفت: مي‌خواستيم از ايران يك امتياز بگيريم اما تلاش مي‌كنيم در بازي برگشت جبران كنيم.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ميرلان اشنوف پس از شكست يك بر صفر تيم اميد قرقيزستان در برابر اميد ايران در اولين مسابقه از مرحله مقدماتي انتخابي المپيك 2012 لندن اظهار كرد: بازي بسيار سختي براي تيم ما بود. ما ايران را مي‌شناختيم و مي‌دانستيم برابر اين تيم آن هم در حضور هواداران‌شان چه كار دشواري داريم. قرقيزستان به دنبال يك امتياز اين مسابقه بود اما متاسفانه نتوانستيم آن را به دست آوريم.

وي افزود: ما به دنبال آن بوديم كه بازي را كنترل كرده و حداقل بتوانيم نتيجه را مساوي كنيم اما زماني كه يك گل خورديم، جبران گل خورده برايمان سخت شد چرا كه ايران توانست با يك دفاع منطقي، گل زده‌اش را حفظ كند.

وي گفت: به هر حال با اختلاف يك گل برابر تيم سوم يا چهارم آسيا براي قرقيزستان نتيجه چندان بدي نيست. ايران در اكثر زمان‌هاي بازي واقعا فوتبال هجومي‌اي را به نمايش گذاشت.

اشنوف درباره بازي برگشت دو تيم تصريح كرد: تمام تلاش ما اين خواهد بود كه در بازي برگشت در كشور خودمان بتوانيم با يك بازي هجومي ايران را با اختلاف دو گل شكست دهيم يا اينكه حداقل بتوانيم با يك گل پيروز شده و بازي را به وقت‌هاي اضافه بكشانيم. فكر مي‌كنم اگر خوب تلاش كنيم بتوانيم به اين هدف برسيم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
hojat20 تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها