عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

سرود برزيل اشتباه نواخته شد

سرود برزيل اشتباه نواخته شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  09:22 ق.ظ

ديدار دوستانه تيم‌هاي ملي فوتسال ايران و برزيل در ورزشگاه پيروزي اصفهان حاشيه هاي مختلفي داشت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، نكته جالب قبل از شروع اين ديدار به اشتباه نواخته شدن سرود ملي برزيل بود.

- بازي با حملات مكرر تيم ايران روي دروازه برزيل آغاز شد. وحيد شمسايي چندين بار دروازه قهرمان جهان را تهديد كرد.

- تيم ايران در اين بازي با تركيب مصطفي نظري، محمد كشاورز، اصغر حسن‌زاده، وحيد شمسايي و محمد طاهري به ميدان آمد و در مقابل طلايي‌پوشان قهرمان جهان با تركيب تياگو مارينيو، گابريل دياس، وينسيوس تيشيرا، جفرسون رودريگوئز و ويود گومز به مصاف ايران آمدند.

- در نيمه اول در دقيقه 3 اصغر حسن‌زاده گل اول بازي را به سود ايران به ثمر رساند اما در دقيقه 13 ويود گومز گل تساوي برزيل را به ثمر رساند. در دقيقه 14 وحيد شمسايي گل دوم ايران را در درون دروازه برزيل جاي داد و نيمه اول با نتيجه 2 بر يك به نفع ايران خاتمه يافت.

- نيمه دوم بازي با حملات دو تيم آغاز شد. اولين كارت زرد بازي در دقيقه 27 به احسان زحمتكش نشان داده شد.

- گل تساوي برزيل در دقيقه 28 توسط آلبرتو سيلوا به ثمر رسيد. يك دقيقه بعد رافائل ليرا گل سوم برزيل را به ثمر رساند. در دقيقه 30 گل چهارم برزيل توسط گابريل دي آنجلو زده شد و در دقيقه 30 آدالبرتو سيلوا از برزيل كارت زرد دريافت كرد.

- يك دقيقه مانده به پايان بازي، محمد طاهري موفق شد گل سوم ايران را به ثمر رساند و در نتيجه اين بازي با نتيجه 4 بر 3 به سود برزيل خاتمه يافت.

- استاندار اصفهان اين بازي را از نزديك تماشا كرد.

- در ورزشگاه پيروزي اصفهان 3 هزار و 500 تماشاگر حضور داشتند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها