عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

معاونت دانشجويي، موضوع تصادف دانشجوي دانشگاه را از طريق مسئولان پيگيري خواهدكرد

معاونت دانشجويي، موضوع تصادف دانشجوي دانشگاه را از طريق مسئولان پيگيري خواهدكرد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  09:23 ق.ظ

رئيس دانشگاه شيراز اعلام كرد: معاونت دانشجويي دانشگاه بدون وقفه و از طريق مسئولان انتظامي و قضايي، حادثه درگذشت مرحوم "حامد نورمحمدي"، دانشجوي اين دانشگاه را پيگيري كرده، دانشجويان و دانشگاهيان را در جريان خواهد گذاشت.

دكتر "مؤذني"، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه فارس، با بيان اينكه سرعت غيرمجاز خودروي سواري پژو و ديد ناكافي در كنارگذر جنوبي بر شدت حادثه افزوده است، تصريح كرد: ‌حادثه در كنارگذر جنوبي رودخانه خشك، در حوالي مسجد فاطمه الزهراء(س) اتفاق افتاده،‌ جايي كه عبور عابر پياده، غيرمعمول و حتي غيرمجاز است.

وي خاطرنشان كرد: حدود ساعت 20:45 كه در جريان تصادف منجر به فوت مرحوم "حامد نورمحمدي"، دانشجوي سال دوم رشته زيست‌شناسي دانشگاه شيراز قرار گرفتم، شخصاً از محل حادثه بازديد كردم و ضمن بررسي جوانب حادثه با راننده‌ي سواري مقصر حادثه نيز ديدار و گفت‌وگو داشتم.

رئيس دانشگاه شيراز با بيان اينكه مرحوم حامد نورمحمدي از دانشجويان خوب دانشگاه شيراز بود، گفت: پدر آن مرحوم نيز بر تديّن و اخلاق پسنديده‌ي نامبرده تأكيد و هرگونه سوءاستفاده‌ي اصحاب فتنه از حادثه يادشده را محكوم كرده است.

وي افزود: اين پدر داغدار همچنين معتقد بود فرزندمان را كه امانتي الهي بود، به صاحب امانت برگردانديم و نخواهيم گذاشت اصحاب فتنه با انتساب فرزندمان به خودشان،‌ آبروي ما را مخدوش كنند.

رئيس دانشگاه شيراز به خانواده آن مرحوم، دانشجويان و دانشگاهيان دانشگاه شيراز به‌ويژه هم رشته‌اي‌ها، هم‌كلاسي‌ها و هم‌خوابگاهي‌هاي او تسليت گفت و از درگاه خداوند مغفرت و علو درجات را براي آن مرحوم آرزو كرد.

به گزارش ايسنا، فرمانده انتظامي فارس نيز پيش از اين با بيان اينكه موضوع تصادف دانشجوي دانشگاه شيراز از نظر پليس عادي و به دور از مسائل فتنه است، گفته بود: اصلا در دو سه روز گذشته حادثه‌اي در شيراز نداشته‌ايم كه بخواهيم موضوع تصادف را به آن ارتباط بدهيم.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها