عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

معاونت دانشجويي، موضوع تصادف دانشجوي دانشگاه را از طريق مسئولان پيگيري خواهدكرد

معاونت دانشجويي، موضوع تصادف دانشجوي دانشگاه را از طريق مسئولان پيگيري خواهدكرد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  09:23 ق.ظ

رئيس دانشگاه شيراز اعلام كرد: معاونت دانشجويي دانشگاه بدون وقفه و از طريق مسئولان انتظامي و قضايي، حادثه درگذشت مرحوم "حامد نورمحمدي"، دانشجوي اين دانشگاه را پيگيري كرده، دانشجويان و دانشگاهيان را در جريان خواهد گذاشت.

دكتر "مؤذني"، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه فارس، با بيان اينكه سرعت غيرمجاز خودروي سواري پژو و ديد ناكافي در كنارگذر جنوبي بر شدت حادثه افزوده است، تصريح كرد: ‌حادثه در كنارگذر جنوبي رودخانه خشك، در حوالي مسجد فاطمه الزهراء(س) اتفاق افتاده،‌ جايي كه عبور عابر پياده، غيرمعمول و حتي غيرمجاز است.

وي خاطرنشان كرد: حدود ساعت 20:45 كه در جريان تصادف منجر به فوت مرحوم "حامد نورمحمدي"، دانشجوي سال دوم رشته زيست‌شناسي دانشگاه شيراز قرار گرفتم، شخصاً از محل حادثه بازديد كردم و ضمن بررسي جوانب حادثه با راننده‌ي سواري مقصر حادثه نيز ديدار و گفت‌وگو داشتم.

رئيس دانشگاه شيراز با بيان اينكه مرحوم حامد نورمحمدي از دانشجويان خوب دانشگاه شيراز بود، گفت: پدر آن مرحوم نيز بر تديّن و اخلاق پسنديده‌ي نامبرده تأكيد و هرگونه سوءاستفاده‌ي اصحاب فتنه از حادثه يادشده را محكوم كرده است.

وي افزود: اين پدر داغدار همچنين معتقد بود فرزندمان را كه امانتي الهي بود، به صاحب امانت برگردانديم و نخواهيم گذاشت اصحاب فتنه با انتساب فرزندمان به خودشان،‌ آبروي ما را مخدوش كنند.

رئيس دانشگاه شيراز به خانواده آن مرحوم، دانشجويان و دانشگاهيان دانشگاه شيراز به‌ويژه هم رشته‌اي‌ها، هم‌كلاسي‌ها و هم‌خوابگاهي‌هاي او تسليت گفت و از درگاه خداوند مغفرت و علو درجات را براي آن مرحوم آرزو كرد.

به گزارش ايسنا، فرمانده انتظامي فارس نيز پيش از اين با بيان اينكه موضوع تصادف دانشجوي دانشگاه شيراز از نظر پليس عادي و به دور از مسائل فتنه است، گفته بود: اصلا در دو سه روز گذشته حادثه‌اي در شيراز نداشته‌ايم كه بخواهيم موضوع تصادف را به آن ارتباط بدهيم.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها