عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: حسادت جز زیان و خشمی که موجب سستی قلبت و بیماری بدنت می‌شود، ثمری ندارد. بحارالانوار، ج70، ص256

نماينده مردم شيراز: اسامي مديران کم‌کار فارس در جذب اعتبارات را اعلام مي‌كنيم

نماينده مردم شيراز: اسامي مديران کم‌کار فارس در جذب اعتبارات را اعلام مي‌كنيم
پنج شنبه 5 اسفند 1389  09:24 ق.ظ

نماينده مردم شيراز در مجلس شوراي اسلامي براي دومين سال پياپي از سوي كميسيون فرهنگي مجلس براي رسيدگي به لايحه بودجه 90 راي اعتماد گرفت.

به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا، منطقه فارس، دکتر "دستغيب" با راي اعضاي کميسيون فرهنگي برررسي اين لايحه را در کميسيون تلفيق بر عهده خواهد گرفت.

نماينده شيراز در خانه ملت گفت: لايحه بودجه 90 يکي از مهمترين لايحه‌هاي مجلس است که بايد با دقت و مراقبت خاصي در صحن علني مورد بحث و بررسي قرار گيرد.

دکتر دستغيب افزود: هم اکنون بودجه در کميسيونهاست که اعتبارات هر يک از دستگاههاي اجرايي در کميسيون مربوطه مورد بررسي قرار مي‌گيرد و بعد از 15 روز به کميسيون تلفيق ارايه مي‌شود.

وي ادامه داد: با توجه به برنامه پنجم توسعه، يک چهارم از مسير برنامه در اين لايحه طي مي‌شود که اميدواريم دستاوردهاي شايسته‌اي براي کشور عزيزمان به‌دنبال داشته باشد.

دکتر دستغيب در بخش ديگري از سخنان خود گفت: مديران استان فارس نيز بايد از قبل در مرکز حاضر و پيگير اعتبارات و جذب آن مي‌شدند که برخي حضور يافتند و متاسفانه برخي نيز حضور فعال نداشتند.

عضو کميسيون تلفيق مجلس اضافه کرد: به‌زودي اسامي مديران استان که براي بودجه 90 در مرکز پيگيري و تلاش کرده‌اند به همراه مديران کم‌کار را اعلام مي‌کنيم و بايد مديران فعال مورد تشويق و مديران کم‌کار نيز مورد بازخواست قرار گيرند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها