عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

جنايات حكام كشورهاي ليبي، يمن،‌ بحرين نسبت به ملت‌هايشان

جنايات حكام كشورهاي ليبي، يمن،‌ بحرين نسبت به ملت‌هايشان
پنج شنبه 5 اسفند 1389  09:32 ق.ظ

كميسيون قضايي و حقوقي مجلس شوراي در بيانيه‌اي ضمن حمايت از ملت‌هاي مظلوم و مستضعف كشورهاي مصر، تونس، ليبي، يمن، بحرين و ساير كشورهاي اسلامي، جنايات خون‌بار حكام ددمنش اين كشورها را محكوم و به آنها هشدار مي‌دهند دست از جنايات خود عليه ملت‌ها بردارند.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، متن اين بيانيه به شرح زير است:

پس از گذشت 32 سال از پيروزي انقلاب اسلامي ايران و ايستادگي و مقابله ملت رشيد كشورمان طي اين مدت در برابر استكبار جهاني به سركردگي آمريكا اينك شاهد بيداري و فرياد بلند ديگر ملت‌هاي اسلامي عليه مستكبران و ديكتاتورهاي ظالم هستيم. ملت‌هايي كه از ظلم و استبداد داخلي و استعمار و غارتگري خارجي به ستوه آمده و به دنبال استقلال و آزادي و حكومتي مبتني بر ارزش‌هاي اسلامي و انساني هستند.

مع‌الاسف حاكمان ستمگر و عوامل استكبار با سلاح‌هايي كه با پول ملت‌ها براي صيانت از جان و نواميس آنها خريداري شده است جان آنها را نشانه رفته و خيابان‌ها را آغشته به خون جوانان و زنان و كودكان نموده‌اند و در اين ميان جنايت ديكتاتور مجنون ليبي كه با هواپيماهاي جنگي و تانك‌هاي نظامي مردم را به خاك و خون كشيده و حكام بحرين كه از هر جنايتي عليه مسلمانان به دفاع دريغ نمي‌كند، تاسف‌بارتر است.

نمايندگان عضو كميسيون قضايي و حقوقي مجلس شوراي اسلامي ضمن حمايت از ملت‌هاي مظلوم و مستضعف كشورهاي مصر، تونس، ليبي، يمن، بحرين و ساير كشورهاي اسلامي جنايات خونبار حكام ددمنش اين كشورها را محكوم و به آنها هشدار مي‌دهند دست از جنايات خود عليه ملت‌ها بردارند.

كميسيون قضايي و حقوقي مجلس شوراي اسلامي اعتقاد دارد اين جنايتكاران كه برخلاف همه موازين حقوق بشر و حقوق اسلامي در مرئي و منظر مجامع بين‌المللي به اصطلاح مدافع حقوق بشر و سكوت ذلت‌بار آنها اقدام به نسل‌كشي و جنايت عليه بشريت نموده‌اند، بايد در يك دادگاه عدل اسلامي محاكمه و تقاص خون‌هاي به ناحق ريخته از آنها گرفته شود.

«و سيعلموا الذين ظلموا اي منقلب ينقلبون».

علي شاهرخي

رييس كميسيون قضايي و حقوقي مجلس شوراي اسلامي

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها