عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

تأسیس شهرستان جديد در استان تهران

تأسیس شهرستان جديد در استان تهران
پنج شنبه 5 اسفند 1389  09:44 ق.ظ

يكي از رويكردهاي مديريت استان ارتقاء سطوح مديريتي مناطق مختلف با هدف افزايش سرعت روند توسعه متوازن و متعادل در همه مناطق استان تهران است.
استاندار تهران از تصويب و تأسيس شهرستان جديد بهارستان در استان تهران خبر داد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران، مرتضي تمدن شب گذشته در شانزدهمين جلسه شوراي اشتغال استان تهران گفت: با تصويب هيئت دولت بخش‌هاي گلستان و بوستان در شهرستان رباط كريم به شهرستان جديد بهارستان تبديل شد.

وي گفت: به اين ترتيب تعداد شهرستان‌هاي استان به 14 شهرستان افزايش يافت.

تمدن با بيان اينكه ارتقاء سطح برخي از بخش‌ها و شهرهاي استان با هدف افزايش اختيارات و ارائه خدمات بيشتر و بهتر به شهروندان آن مناطق انجام خواهد شد، افزود: يكي از رويكردهاي مديريت استان ارتقاء سطوح مديريتي مناطق مختلف با هدف افزايش سرعت روند توسعه متوازن و متعادل در همه مناطق استان تهران است.

استاندار تهران تصريح كرد: برخي از روستاهاي پرجمعيت استان تبديل به شهر، برخي شهرها و بخش‌ها تبديل به شهرستان و برخي از شهرستان‌ها نيز كه اكنون با نظام فرمانداري مديريت مي‌شوند به فرمانداري ويژه با اختيارات بيشتر ارتقاء مي‌يابند.
 
 
قُلْ سِیرُوا فِی الْأَرْضِ فَانظُرُوا کَیْفَ بَدَأَ الْخَلْقَ ثُمَّ اللَّهُ یُنشِئُ النَّشْأَةَ الْآخِرَةَ إِنَّ اللَّهَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ (بگو در زمین بگردید و بنگرید خداوند چگونه آفرینش را آغاز کرده است، سپس خداوند به همین گونه، جهان را ایجاد می کند خداوند یقیناً بر هر چیز تواناست)   /عنکبوت20
mohammad_43

mohammad_43
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 34082
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها