عضویت العربیة English
امام علی علیه‌السلام: برترین جهاد آن است که انسان روز خود را آغاز کند در حالى که در اندیشه ستم کردن به احدى نباشد. من لا یحضر الفقیه، ح 5762

ديديه دشام: يونايتد مدعي اصلي صعود به دور بعد است

پنج شنبه 5 اسفند 1389  10:11 ق.ظ

مربي فرانسوي در صحبتهايي اعلام کرد که تيمش بايد در اولدترافورد دروازه اش را بسته نگاه دارد.

دیدیه دشام، مربی مارسی در صحبتهایی اعلام کرد که به رغم تساوی بدون گل چهارشنبه شب استادو ولودروم ، منچستریونایتد مدعی اصلی صعود به دور بعدی این رقابتهاست

یونایتد نتوانست در دیدار خارج از خانه به گل برسد ولی دشام معتقد است که یونایتد شانس بیشتری برای صعود به دور بعدی رقابتها دارد

در پایان این دیدار دیدیه دشام گفت:« فکر می کنم همیشه منچستر مدعی اصلی صعود باشد. این نتیجه بدی برای ما نبود، ولی نتیجه خوبی برای منچستریونایتد بود.»

این مربی فرانسوی در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که به بازیکنانش افتخار می کند و معتقد است که تیمش نباید در اولدترافورد و در دیدار برگشت گلی را دریافت کند:« برای بازیکنانم واقعا خوشحالم.چون فکر می کنم که آنها نهایت تلاششان را به کار گرفتند.»

مربی مارسی ادامه داد:« مهم این است که در بازی برگشت در اولدترافورد گلی را دریافت نکنیم .فکر می کنم در این دیدارهای حذفی، خیلی مهم است که در بازی رفت گل نخوریم.ما این کار را انجام دادیم. بازی خیلی سختی بودچون تیم مقابل ما منچستریونایتد بود.»

دشام گفت:« اصلا کار آسانی نبود.ما در نیمه دوم و برای 20 تا 25 دقیقه موقعیت خوبی داشتیم ولی نتوانستیم به گل برسیم.در پایان کار سخت تر شد، چون منچستریونایتد سیستمش را به 2-4-4 تغییر داد.»

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها