عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

توجه به فرهنگ رمز ماندگاري ورزشكاران بزرگ است

توجه به فرهنگ رمز ماندگاري ورزشكاران بزرگ است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  10:13 ق.ظ

 محمد فولادي‌ماهاني چهارشنبه شب در مراسم جشن فرهنگي باشگاه صنعت مس كرمان اظهار داشت: توجه به بحث فرهنگ و رعايت مسائل اخلاقي و جوانمردي يكي از رموز ماندگار ورزشكاران بزرگ در صفحه تاريخ است. 
وي افزود: نژاد‌زماني از مديران توانمندي است كه در زمان حضور پنج ساله در راس ورزش استان كرمان، تلاش‌هاي زيادي براي سپردن مديريت چند استان به وي انجام شد، اما وي همواره با بيان اينكه قصد خدمت‌گذاري به ورزش استان كرمان را دارد، مديريت ورزش استان‌هاي ديگر را نپذيرفت. 
حميد نيك‌نفس مديرعامل اسبق باشگاه صنعت مس كرمان نيز در اين مراسم اظهار داشت: باشگاه‌هاي ايراني تنها نام فرهنگي را يدك مي‌كشند،‌ ما بايد توجه بيشتري به مقوله فرهنگ در ورزش و به ويژه فوتبال داشته باشيم. 
وي افزود: در مدت زماني كه مديريت باشگاه را بر عهده داشتم، يكي از دغدغه‌هاي اصلي حفظ تيم و تثبيت موقعيت آن در ليگ برتر فوتبال كشور بود و كمتر به بخش فرهنگ توجه شد، اما زماني كه موقعيت خوبي در ليگ به دست آورديم، بخش فرهنگي به ويژه انتشار برخي كتب تقويت شد. 
وي خطاب به نصرالله گنجعليخاني پيشكسوت ورزش استان گفت: گنجعليخاني براي فوتبال كرمان و به ويژه تيم مس زحمات بسياري كشيده، او حتي با لباس هواداري باشگاه در بين تماشاگران به تشويق تيم پرداخت و تهمت‌ها و ناسزاهاي زيادي را نيز به خاطر رشد و پيشرفت اين تيم به جان خريد. 
به گزارش فارس در اين مراسم از صمد مرفاوي، سيدساسان موسوي و فرزاد حسين‌خاني با اهدا كتاب «فوتبال 90 دقيقه زندگي» تجليل شد. 
همچنين محمد‌صالح رزم‌حسيني كاريكاتوريست كرماني با اهدا كاريكاتور سيد‌نصرالله گنجعليخاني به وي از اين پيشكسوت ورزش استان كرمان تقدير كرد. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها