عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فرهنگ كتابت در راستاي تعميق ارزش‌ها باشد

فرهنگ كتابت در راستاي تعميق ارزش‌ها باشد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  10:14 ق.ظ

 احمد سعيدي شامگاه چهارشنبه در مراسم اختتاميه نمايشگاه بزرگ كتاب وحدت در مجتمع فرهنگي و هنري ماهان اظهار داشت: طي برپايي 9 روزه نمايشگاه كتاب شاهد استقبال خوب مردم ماهان بوده‌ايم. 
وي با بيان اينكه اين نمايشگاه با 12 هزار جلد كتاب و با 3 هزار عنوان كتاب در اين چند روز پذيراي مردم بخش ماهان بوده است، افزود: فرهنگ كتابت، تاليفات و توليدات بايد در سمت و سوي تعميق ارزش‌ها باشد. 
سعيدي تصريح كرد: كارهاي فرهنگي كه در دولت نهم و دهم انجام گرفته به مراتب بيشتر از دولت‌هاي قبل بوده است، در راستاي سياستگذاري دولت انجام كارهاي فرهنگي يك ضرورت است. 
وي بيان داشت: با كارهاي فرهنگي و نشر انقلاب اسلامي به سراسر دنيا، دودمان حاكمان جنايتكار به هم پيچيده مي‌شود. 
سعيدي خاطرنشان كرد: در سه دهه گذشته بيشترين چالش‌ها بر سر راه مردم اين خاك و بوم بوده و مردم سختي‌هاي زيادي را تحمل كرده‌اند. 
وي يكي از ضرورت‌هاي ايمان را تحمل سختي‌ها دانست و تصريح كرد: امروز مردم با عبور از بحران‌ها سه دهه گذشته شاداب‌ترين مردم به حساب مي‌آيند. 
سعيدي اظهار داشت: با توجه به اهميت بحث فرهنگ و هنر و لزوم گسترش آن با توجه به نگاه فرهنگي دولت دهم، نمايندگي اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان كرمان در بخش ماهان امروز راه‌اندازي شد. 
‌وي راه‌اندازي موسسات قرآني را يكي از اولويت‌هاي اين نمايندگي دانست و خاطرنشان كرد: اين موسسات بايد در راستاي نياز جوانان باشد و اداره فرهنگ و ارشاد مي‌تواند، تا مبلغ 50 ميليون تومان طي يك سال حمايت كند. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها