عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مديركل بحران اردبيل: كاهش تلفات جاده‌اي را مرهون امدادگران هستيم

مديركل بحران اردبيل: كاهش تلفات جاده‌اي را مرهون امدادگران هستيم
پنج شنبه 5 اسفند 1389  10:20 ق.ظ

مديركل بحران استان اردبيل گفت: ما امروز كاهش تلفات ناشي از تصادفات جاده‌اي را مرهون و مديون تلاش امدادگران و راهداران سختكوش هستيم.

علي اسلامي درگفت وگو با ايسنا تصريح کرد: در تصادفات جاده‌اي و تلفات ناشي از آن در سال‌هاي گذشته وضعيت مناسبي نداشتيم اما با تلاش عوامل دخيل در اين امر در چند سال گذشته يك روند نزولي را در كاهش تصادفات و تلفات جاده‌اي شاهد هستيم.

مديركل بحران استان اردبيل با قدرداني از حضور امدادگران جمعيت هلال احمر در پايگاه‌ها و مناطق مواصلاتي صعب‌العبور، بيان كرد: حضور آنها قوت قلب براي رانندگان و مسافراني است كه قصد تردد از محورهاي مواصلاتي را دارند.

وي با بيان اين‌ كه فرماندهي مديريت در زمان بحران يكي از مباني اساسي در حوادث است، افزود: اگر اين مديريت به صورت جامع، كامل و با در نظر گرفتن امكانات تجهيزات و نيروي انساني نباشد، ممكن است در انجام امور با مشكلات و نارسايي‌هاي بسياري مواجه باشيم.

وي با قدرداني از برگزاري رزمايش‌هاي مختلف امداد و نجات به صورت تخصصي از سوي جمعيت هلال احمر، عنوان كرد: اين امر نشان مي‌دهد اين مجموعه در خدمت‌رساني به حادثه‌ديدگان مصمم است.

اسلامي با مطلوب ارزيابي كردن تجهيزات و امكانات هلال احمر استان اردبيل از نيروهاي امدادي خواست در خدمت‌رساني خود صداقت و اخلاص را به همراه مهارت و تبحر مد نظر قرار دهند.

مير فخر الدين زاهد نيز با اشاره به راه‌اندازي خط 147 براي ياري طلبيدن از نيروهاي امدادي به ايسنا، گفت: با اين خط تلفن مردم مي‌توانند از نيروهاي متخصص هلال احمر امداد بطلبند.

زاهد عنوان كرد: با راه‌اندازي اين خط گام بلندي براي امداد‌رساني سريع، كاهش تصادفات جاده‌اي و افزايش ضريب ايمني در محورهاي مواصلاتي استان اردبيل برداشته مي‌شود.

وي گفت: با نوسازي ناوگان امدادي جمعيت هلال احمر استان اردبيل و كاهش زمان رسيدن به سر صحنه و سرعت عمل عمليات، شاهد كاهش تلفات هستيم.

زاهد در ادامه از اجراي طرح هر مسجد دو امدادگر در برخي از شهرهاي استان اردبيل خبر داد و افزود: اين طرح به سرعت در ديگر مناطق استان اردبيل نيز اجرايي مي‌شود.

وي خاطرنشان كرد: هم‌اكنون انبارهاي امدادي در سه شهر شمالي استان شامل پارس‌آباد، بيله‌سوار و گرمي در حال احداث است.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها