عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

امضاي تفاهم‌نامه همكاري دانشگاه آزاد کرمانشاه و جهاد کشاورزي استان

امضاي تفاهم‌نامه همكاري دانشگاه آزاد کرمانشاه و جهاد کشاورزي استان
پنج شنبه 5 اسفند 1389  10:22 ق.ظ

به منظور گسترش ارتباط دانشگاه آزاد اسلامي واحد كرمانشاه و جهاد كشاورزي استان، و توسعه همكاري‌هاي آموزشي پژوهشي و تحقيقاتي، تفاهم‌نامه همكاري دانشگاه و جهاد كشاورزي اجرايي مي‌شود.

به گزارش سرويس پژوهشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه کرمانشاه، دكتر نوذر قنبري، رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد كرمانشاه، با اعلام اين مطلب گفت: اين تفاهم نامه داراي ابعاد مختلفي است و از نكات مثبت آن ارتباط هر چه بيشتر دانشگاه با مجموعه جهاد كشاورزي است.

وي افزود: دانشگاه آزاد اسلامي واحد كرمانشاه با وجود ارائه رشته‌ها و گرايش‌هاي مختلف كشاورزي و دامپروري مي‌تواند از اين امر استفاده و با بهره‌گيري از توانمندي‌هاي علمي و تحقيقاتي و وجود استادان شناخته شده در مسير توسعه و رونق هر چه بيشتر كشاورزي علمي در استان تاثيرگذار باشد.

قنبري ادامه داد: هدف ما تخصصي شدن واحدها و قطبي گرايي است و سازمان مركزي بر فناوري‌هاي جديد و ايجاد مراكز رشد تاكيد دارد، لذا تشكيل اين جلسه فرصتي براي حركت در اين مسير محسوب مي‌شود.

رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد کرمانشاه گفت: اين واحد بايد از وجود مركز رشد در كوتاه مدت بهره مند شود و در حال حاضر تنها رشته‌اي كه در دانشگاه از اين پتانسيل برخوردار است و مي‌تواند در اولويت باشد، رشته كشاورزي است كه بدون شك رييس جهاد کشاورزي استان مي‌تواند دانشگاه را در اين مسير ياري كند.

تفاهم‌نامه همكاري دانشگاه آزاد اسلامي واحد كرمانشاه و جهاد كشاورزي استان در ده ماده منعقد شده كه اين مواد توسط دكتر نوذر قنبري رياست دانشگاه، دكتر مصيب ناصري،  معاون پژوهش، مهندس بهروز راسخي، مدير پژوهش و دكتر علي مهرابي، رييس دانشكده كشاورزي، همچنين مهندس رويين تن، رييس اداره كشاورزي و تني چند از معاونان و مديران وي در محل سالن كنفرانس دانشگاه بررسي شد و در مورد اجرايي شدن آن توافق لازم صورت گرفت.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها