عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

استاندار آذربايجان شرقي: تامين امكانات اقامتي و رفاهي در كنار مراكز درماني ضروري است

استاندار آذربايجان شرقي: تامين امكانات اقامتي و رفاهي در كنار مراكز درماني ضروري است
پنج شنبه 5 اسفند 1389  10:22 ق.ظ

استاندار آذربايجان شرقي فراهم كردن امكانات جانبي از جمله امكانات اقامتي و رفاهي در كنار توسعه مراكز درماني را ضروري دانست و از مسئولين دولتي خواست تا در راستاي تحقق اين امر همكاري بيشتري داشته باشند.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه آذربايجان ‌شرقي، عليرضابيگي در مراسم افتتاح طرح توسعه بيمارستان نور نجات تبريز با تاكيد بر حمايت همه‌ جانبه از فعالان بخش خصوصي از سوي دولت گفت: طرح‌هايي كه در بخش سلامت به بهره‌برداري مي‌رسد نويد بخش توسعه و رونق مضاعف اين بخش در استان است.

عليرضابيگي گستردگي اجراي پروژه‌هاي درماني و نيز پروژه‌هاي صنعتي و اقتصادي به همت بخش خصوصي در استان را حاكي از ظرفيت خاص استان در زمينه نيروي انساني و وجود انسان‌هاي خلاق، مبتكر و نوآور عنوان كرد.

او حمايت از فعاليت بخش خصوصي را از برنامه‌هاي دولت دانست و اظهاركرد: با وجود اين كه دولت امكانات لازم را در موضوع درمان و آموزش فراهم مي‌آورد، از حضور بخش خصوصي نيز در اين زمينه‌ها حمايت مي‌كند.

استاندار آذربايجان شرقي تصريح كرد: با اجراي قانون هدفمندي يارانه‌ها توسعه تأمين اجتماعي و گسترش خدمات درماني بيشتر از گذشته محقق خواهد شد و در واقع يكي از نخستين نتايج اجراي اين طرح ارتقاي خدمات اجتماعي است.

عليرضابيگي توسعه مراكز درماني را موجب رونق اقتصادي در استان دانست و گفت: در خارج از مرزهاي ايران اسلامي متقاضيان زيادي درصدد استفاده از خدمات درماني ارائه شده در تبريز هستند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها