عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

معاون وزير آموزش وپرورش: مدرسه، مهمترين مكان در جغرافياي دنياست

معاون وزير آموزش وپرورش: مدرسه، مهمترين مكان در جغرافياي دنياست
پنج شنبه 5 اسفند 1389  10:23 ق.ظ

معاون وزيرگفت: شاه‌بيت تمام برنامه‌هاي وزير آموزش و پرورش از جنس معلمي است.

به گزارش خبرنگار «آموزش و پرورش» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، حسين هژبري در مراسم توديع و معارفه مديركل آموزش وپرورش استان خراسان رضوي با بيان اينكه در جغرافياي دنيا مهمترين مكان مدرسه است، افزود: كليد مدرسه در دست معلم است.

رييس سازمان مدارس غيردولتي و توسعه مشارکت‌هاي مردميگفت: اگر معلمان زحمت نكشند هيچ اتفاقي نمي‌افتد حتي اگر مدارس افتتاح شوند، بدون معلم در حقيقت افتتاحي صورت نگرفته است.

وي خاطرنشان كرد : وقتي معلمان به مدارس مي‌روند اول بايد به فتح قلب‌ها و پس از آن به فتح مغزها توجه کنند و آن وقت است كه مي‌توان گفت آن مدرسه به بار نشسته است.

هژبري مساله بعدي را تقدير و تشكر از همه فعالان آموزش و پرورش عنوان كرد و گفت: تمام تصميمات وزير آموزش و پرورش بر مبناي انديشه معلمي‌شان است كه طرازش، طراز ملي است.

به گزارش ايسنا، وي انتخاب‌هاي وزير را نيز مدرسه‌اي عنوان كرد و گفت: انتخاب فخريان (مديركل آموزش و پرورش استان خراسان رضوي) نيز از اين نوع انتخاب‌هاست وچهره او چهره‌اي علمي، ايثارگر و پرورشي است.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها