فرماندار: بزودي ناوگان تاكسيراني اردبيل ساماندهي مي‌شود

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

فرماندار: بزودي ناوگان تاكسيراني اردبيل ساماندهي مي‌شود

فرماندار اردبيل گفت: در آينده‌اي نزديک ناوگان تاكسيراني اردبيل ساماندهي مي‌شود.

به گزارش گروه دريافت ايسنا، يوسف اكبري در نشستي با نمايندگان سازمان تاكسيراني و شهردار اردبيل، تصريح کرد: در چهار سال گذشته بيش از دو هزار واحد تاكسي به ناوگان حمل و نقل درون شهري به صورت‌هاي خطي ، گردشي و بي‌سيم افزوده شده است.

وي ناوگان تاكسيراني اردبيل را از جوان‌ترين ناوگان حمل و نقل درون شهري در مراكز استاني دانست و گفت: تاكنون تمام وسايط نقليه اين ناوگان از امتيازات تبديل به سوخت دوگانه سوز برخوردار و تبديل وضعيت شده‌اند.

اكبري با اشاره به فرهنگ غني اسلامي و ايراني و آداب و سنن و باورهاي عميق ديني و

منطقه‌اي ، رانندگان را سفيران شايسته در نشان دادن شخصيت اجتماعي شهروندان اردبيلي دانست و افزود: اين قشر بايد حرفه و شغل خود را با ديدن نشان افتخار و شرافتمندي توام با انگيزه كسب درآمد و امرار معاش درهم بياميزند.

وي اظهارکرد: پوشش مناسب در طول مسيرها ، آراستگي شايسته داخل تاكسي ، احساس مسووليت در مقابل نواميس شهروندان ، امانت داري و سعه صدر در پاسخگويي و جابجايي مسافران مي‌تواند نقش و جايگاه رانندگان پرتلاش حوزه تاكسيراني را در قضاوت افكار عمومي ارتقا ببخشد.

فرمانداراردبيل گفت: حساسيت اخلاق حرفه‌اي ايجاب مي‌كند رانندگان تاكسي‌ها براي جذب گردشگر و تقويت صنعت توريسم به لحاظ موقعيت استثنايي منطقه در سرويس دهي به ميهمانان گردشگر تلاش كنند.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

پنج شنبه 5 اسفند 1389  10:26 ق.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها