عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

دیدار سعید جلیلی با آیت الله مکارم

دیدار سعید جلیلی با آیت الله مکارم
پنج شنبه 5 اسفند 1389  10:44 ق.ظ

دبیر شورای عالی امنیت ملی، صبح امروز با حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش رسا، سعید جلیلی، نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی و دبیر شورای عالی امنیت ملی در سفری به شهر مقدس قم با حضرت آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی دیدار کرد.

براساس این گزارش، سعید جلیلی، امروز(5 اسفندماه) پس از زیارت بارگاه ملکوتی حضرت فاطمه معصومه(س) به دیدار حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید رفت و در خصوص مسائل مختلف کشور با این مرجع تقلید به گفت‌وگو پرداخت.

این دیدار که بدون حضور خبرنگاران و در فضای صمیمی برگزار شد، بررسی آخرین وضعیت منطقه و تحولات اخیر در کشورهای همسایه و برخی مسائل داخلی کشور از جمله موضوعاتی بود که مطرح شده و طرفین در این‌باره به تبادل نظر پرداختند.

جلیلی پس از دیدار با حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی، راهی محل برگزاری هفتمین اجلاسیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم شد تا در این مراسم به سخنرانی بپردازد.

گفتنی است، در هفتمین اجلاسیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم که از صبح امروز در مجتمع آموزش عالی امام خمینی(ره) قم آغاز شد علمای بلاد از سراسر کشور حضور دارند که این اجلاسیه با عنوان حوزه بالنده، بایسته‌ها و راهکارها در حال برگزاری است.
 

mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها