عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

این همه تبلیغات برای آتش زدن سطل آشغال!

این همه تبلیغات برای آتش زدن سطل آشغال!
پنج شنبه 5 اسفند 1389  11:00 ق.ظ

همه گروه هاي اپوزيسيون در برپايي نمايش 25 بهمن متفقاً به ايفاي نقش و تبليغات پرداخته بودند.

يكي از پايگاههاي اينترنتي وابسته به شماري از روزنامه نگاران زنجيره اي مقيم آمريكا و كانادا در اين زمينه نوشت: چندي پيش «لونا شاد» از شركت در يك مهماني عروسي [در آمريكا] خبر داده بود كه در آن، از اصلاح طلب تا چپ و جمهوري خواه و مشروطه خواه در كنار هم به رقص و پايكوبي پرداخته بودند. اپوزيسيون در ماجراي 25 بهمن نيز همين گونه بود. همه از چريك و چپ تا مجاهدين [تروريست هاي منافق] و طرفدار مبارزه مسلحانه و از طرف ديگر جمهوري خواهان سكولار و سلطنت طلب در يك صف، پيام هايي براي 25 بهمن صادر كردند.

«خودنويس» همچنين نوشت: مسعود رجوي رأساً پيامي در حمايت از تجمع 25 بهمن صادر كرد تا مجاهدين بعد از سالها ايزوله كردن خود و تافته جدا بافته بودن نشان دهند با بقيه گروهها متحد شده اند. همچنين است چپ ها و سوسياليست ها و طرفداران پادشاهي كه به واسطه رضا پهلوي براي تجمع بيانيه دادند.
اين سايت البته فراموش كرده نام گروهك هاي تروريستي كومله و دموكرات و ريگي و همچنين گروهك هاي نهضت آزادي و ملي-مذهبي را به فهرست طولاني گروهك ها كه دسته جمعي موفق شدند روز 25 بهمن چند صد نفر را به خيابان بياورند و چند سطل زباله را آتش بزنند، اضافه كند.

mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها