عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دو مقام سابق فرودگاه هنگ‌كنگ به جرم قاچاق انسان زنداني شدند

دو مقام سابق فرودگاه هنگ‌كنگ به جرم قاچاق انسان زنداني شدند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  11:00 ق.ظ

دو تن از مقامات سابق يك شركت هوايي هنگ‌كنگ به جرم دريافت رشوه از مهاجران غيرقانوني چيني به زندان افتادند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، به نقل از خبرگزاري آلمان، گوردون انجي كا-وا، مسئول سابق بخش خدمات مشتريان در شركت هوايي كاتاي پاسيفيك در فرودگاه هنگ‌كنگ به اتهام كمك به مهاجران غيرقانوني فاقد مدارك لازم براي سوار شدن به هواپيما و سفر به اروپا و آمريكا به 20 ماه زندان محكوم شده است.

همچنين روزنامه هنگ‌كنگ استاندارد گزارش داد كه تان وي – من همكار وي نيز در دادگاهي به همين جرم به 16 ماه زندان محكوم شده است.

انجي و تان از اعضاي يك باند قاچاق انسان بوده‌اند و از دسامبر 2008 تا اوت 2009 از فرودگاه هنگ‌كنگ به عنوان دروازه‌اي براي قاچاق انسان استفاده مي‌كرده‌اند. آنها هر نوبت رشوه‌هايي در حدود 2000 دلار دريافت مي‌كرده و از سيستم‌هاي كامپيوتري شركت كاتاي پاسيفيك براي تضمين سوار شدن آنها به هواپيما سوء استفاده كرده‌اند.

دو نفر ديگر از اعضاي اين باند قاچاق انسان كه به عنوان محافظين اين مهاجران در فرودگاه كار مي‌كرده‌اند نيز در اين دادگاه به 14 ماه زندان محكوم شدند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها