عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

فرگوسن:بازي نااميد کننده اي براي من بود

فرگوسن:بازي نااميد کننده اي براي من بود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  11:02 ق.ظ

فرگوسن:بازي نااميد کننده اي براي من بود
 

سرالکس فرگوسن، مربي منچستريونايتد در صحبتهايي اعلام کرد که تساوي بدون گل مقابل مارسي در ديدار رفت مرحله يک هشتم پاياني ليگ قهرمانان اروپا مي تواند نتيجه خطرناکي باشد ولي مطمئن است که تيمش مي تواند به دور بعدي رقابتها راه يابد.


  مربی اسکاتلندی منچستریونایتد در پایان این مسابقه به خبرنگاران گفت:« این بازی، بازی ناامید کننده ای برای من بود.بازیکنان مارسی کاملا مطمئن بودند که نمی خواهند گلی را دریافت کنند و در نهایت هم همین طور شد.»

فرگوسن در پاسخ به  این سوال که آیا تساوی بدون گل نتیجه خطرناکی نیست، گفت:« اگر دردیدار خانگی ببازی، می تواند نتیجه خطرناکی باشد ولی برای ما بحث پیروزی در بازی مطرح است.اگر در بازی برگشت پیروز شویم، صعود خواهیم کرد.فکر می کنم فرصت خوبی خواهیم داشت.

مربی یونایتد درادامه به این نکته اشاره کرد که مارسی باید در دقایق پایانی بازی ودرپی خطایی که برروی رونی انجام شد، 10 نفره می شد:« فکر می کنم مارسی خیلی خوش شانس بود.داور جایگیری خوبی داشت و نمی دانم چرا ضربه آزادی به نفع ما اعلام نکرد.»

فرگوسن با تمجید از تعدادی از شاگردانش گفت:« اسمالینگ دوباره عالی بود.او همیشه در حال پیشرفت است و می خواهد بازیکن شماره یکی باشد.او دفاع کردن را دوست دارد و 4شنبه شب هم عملکرد فوق العاده ای را به اجرا گذاشت.»

در جریان بازی هواداران فرانسوی حاضر درورزشگاه شعارهایی را علیه اورا، به دلیل نمایش ناامید کننده اش در جام جهانی سرمی دادند و فرگوسن در این باره هم صحبت کرد:« اورا اندکی مورد سوء استفاده قرار گرفت. البته این برروی بازی اش تاثیرگذار نبود.»

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها