عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر کس حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار اوست. بحارالأنوار، ج43، ص261

خسروي‌وفا: پيروزي‌هاي ما با پيام رهبر انقلاب شيرين تر شد

خسروي‌وفا: پيروزي‌هاي ما با پيام رهبر انقلاب شيرين تر شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  11:43 ق.ظ

محمود خسروي وفا در مراسم تجليل از افتخارآفرينان بازي‌هاي پاراآسيايي گفت: پيروزي‌هاي بدست آمده دراين رقابت‌ها با پيام تبريك مقام معظم رهبري شيرين‌تر شد اما هم اكنون فدراسيون دو مساله مهم دارد كه اميدوارم با كمك مسئولين و رياست جمهوري برطرف شود.

رييس فدراسيون معلولين و جانبازان در مراسم تجليل از ورزشكاران بازي هاي پارآسيايي اظهار كرد: با تشكر از حضور ياست جمهوري كه پيش از اعزام ورزشكاران به اين رقابت‌ها با آنان ملاقات داشتند و اجازه دادند ورزشكاران با ايشان ديدار كنند، بايد بگويم كه كاروان ورزشي ايران با نام "محرم" در 15 رشته ورزشي آقايان با 124 ورزشكار و هفت رشته ورزشي بانوان با 37 ورزشكار در رقابت‌هاي پاراآسيايي گوآنجو شركت كرد و توانست افتخارات زياد و مدال‌هاي رنگارنگي براي جمهوري اسلامي ايران بدست آورد. اين افتخارات در حالي بود كه ورزشكاران ما در بين دو هزار و 335 ورزشكار ديگر از كشورهاي بزرگ قاره كهن در اين مسابقات شركت كرده بودند.

وي ادامه داد: كاروان جمهوري اسلامي ايران كه تحت عنوان كاروان محرم و با شعار توكل،‌توسل، تلاش و افتخار در اين رقابت‌ها شركت كرده بود از نظر تعداد ورزشكار شركت كننده بعد از كشورهاي چين، ژاپن، كره و تايلند در رده پنجم قرار داشت و با انسجام تيمي و انجام رقابت هاي جذاب و جوانمردانه توانست ضمن كسب 80 مدال (27 مدال طلا، 24 نقره و 29 برنز) در رقابتي تنگاتنگ و نزديك با كره جنوبي به مقام با ارزش چهارمي دست يابد.

پس از به پايان رسيدن اين رقابت‌ها شيريني اين پيروزي بزرگ با پيام تبريك رهبر معظم انقلاب براي ما دو چندان شد و اين پيام انگيزه و اميدي مضاعف در ورزشكاران ايراني به وجود آورد.

وي ادامه داد: من هميشه در اين فدراسيون به ورزشكاران عزيز بدهكار هستم و در ابتدا بايد توضيح دهم كه علت فاصله افتادن بين پايان مسابقات و قدرداني از ورزشكاران اين است كه به اين دليل كه نام كاروان ما محرم بود و اين رقابت‌ها در ماه محرم و صفر انجام شد، اين اجازه را به خود نمي داديم كه مراسم شادي و پيروزي را در اين دو ماه عزيز برگزار كنيم. در اين دو ماه مردم ايران عزادار بودند و سعي كرديم پس از پايان عزاداري مردم عزيز در مراسمي باشكوه از ورزشكاران بزرگ ايران قدرداني به عمل آوريم اما دو مساله بزرگ است كه بايد بيان كنم و در اين مورد فدراسيون و ورزشكاران طلب كار هستند.

خسروي وفا با تاكيد بر دو مشكل فدراسيون گفت: اولين مشكل ما كه از زمان‌هاي قبل وجود دارد قطعي آب است و ما همچنان از آب چاه براي فدراسيون استفاده مي كنيم. مطمئن هستم با حضور مقام رياست جمهوري در همين هفته اين مشكل حل خواهد شد. مشكل ديگر صندوق حمايت از قهرمانان است كه متاسفانه يك نگاه فاصله‌اي بر روي آن متمركز شده است كه اميدوارم با توجه مسئولين اين مشكل نيز برطرف شود.

وي در پايان با ابراز حمايت از تمام ورزشكاران ايران از سوي مسئولين، تاكيد كرد: تمامي ورزشكاران ايران خصوصا جانبازان و معلولين بزرگ ايران زمين همچنان محكم بر پشت نام ايران ايستاده‌اند. ما براي كشور خود جان خود را مي‌گذاريم و با تمام قدرت از آن حمايت مي كنيم. در هر جبهه‌اي جسم تمامي ورزشكاران ما در صف مقدم قرار خواهد گرفت.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها