عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اخبار ساوه و زرندیه-بودجه 12.5 ‌ميليارد ريالي شهرداري غرق‌آباد بسته شد

اخبار ساوه و زرندیه-بودجه 12.5 ‌ميليارد ريالي شهرداري غرق‌آباد بسته شد
پنج شنبه 5 اسفند 1389  11:49 ق.ظ

رئيس شوراي شهر غرق‌آباد از تصويب بودجه 12 ميليارد و 500 ميليون ريالي شهرداري غرق‌آباد در سال آينده خبر داد.
Imageابوالفضل باباشلو اظهار داشت: با تصويب اعضاي شوراي اسلامي شهر غرق‌آباد بودجه سال آينده شهرداري اين شهر با مبلغ 12 ميليارد و 500 ميليون ريال بسته شد كه از اين مبلغ 60 درصد در بخش عمراني و 40 درصد در بخش جاري هزينه خواهد شد.
وي تصريح كرد: تكميل كمربندي 65 متري ايثارگران، تكميل و راه‌اندازي ايستگاه آتش‌نشاني، احداث ديوار ساحلي شهر، خريد ماشين‌آلات مورد نياز شهرداري، راه‌اندازي كارگاه شن و ماسه به منظور درآمدزايي براي شهرداري، آسفالت معابر و تعريض خيابان‌ها از مهم‌ترين پروژه‌هاي عمراني شهرداري در سال آينده است كه انتظار مي‌رود با محقق شدن درآمدها اين پروژه‌ها نيز عملياتي شوند.
رئيس شوراي شهر غرق‌آباد در بخش ديگري از سخنان خود از درخشش دانش‌آموزان اين شهر در مسابقات ورزشي دانش‌آموزان استان خبر داد و گفت: دانش‌آموزان ورزشكار اين شهر با وجود كمبود امكانات ورزشي در مسابقات ورزشي استان درخشش خوبي داشته و مقام‌هاي برتر را از آن خود كردند كه مي‌طلبد مسئولان تربيت‌بدني و آموزش و پرورش استان با توجه به استعدادهاي جوانان اين شهر در زمينه ايجاد و توسعه فضاهاي ورزشي گام‌هاي موثري بردارند.
باباشلو ادامه داد: دانش‌آموزان پسر ابتدايي مدرسه آزادي غرق‌آباد در اين رقابت‌ها و در رشته فوتسال مقام قهرماني، دانش‌آموزان دختر مدرسه راهنمايي زينبيه در رشته ورزش‌هاي همگاني و هفتسنگ مقام اول و تيم فوتسال دختران دبيرستان الزهرا مقام دوم مسابقات استاني را از آن خود كردند.
وي همچنين از برنامه‌ريزي به منظور استقبال از مسافران نوروزي خبر داد و بيان كرد: ستاد نوروزي اين شهر به منظور استقبال از مسافران نوروزي تشكيل شده و در حال برنامه‌ريزي به منظور استقبال گرم از مسافران نوروزي است كه در اين زمينه با دستگاه‌هاي ذي‌ربط هماهنگي‌هاي لازم صورت گرفته است.
 
*یاداور میشوم شهر غرق اباد از بخش نوبران از توابع شهرستان ساوه میباشد*
منبع:
http://savehportal.ir/index.php?option=com_content&task=view&id=4918&Itemid=33


bivafa_rasekhoon@yahoo.com

 

bivafa

bivafa
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : شهریور 1388 
تعداد پست ها : 1735
محل سکونت : مرکزی
دسترسی سریع به انجمن ها