عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

بخشي از قطعه‌سازي ايران خودرو وارد مهديشهر مي‌شود

بخشي از قطعه‌سازي ايران خودرو وارد مهديشهر مي‌شود
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:32 ب.ظ

امام جمعه مهديشهر:
بخشي از قطعه‌سازي ايران خودرو وارد مهديشهر مي‌شود

خبرگزاري فارس: امام جمعه مهديشهر گفت: با پيگيري‌هاي انجام شده، بخشي از فعاليت‌هاي قطعه‌سازي ايران خودرو وارد مهديشهر مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از مهديشهر، حجت‌الاسلام محمد باراني در نشستي با نماينده مردم شهرستان‌هاي سمنان و مهديشهر در مجلس شوراي اسلامي و شماري از مسئولان اظهار داشت: پيگيري‌هاي نماينده سمنان و مهديشهر در مجلس براي راه‌اندازي فعاليت‌هاي قطعه‌سازي ايران خودرو در مهديشهر جاي قدرداني دارد.
وي همچنين با اشاره به برگزاري همايش پيشرفت پايدار مهديشهر در سال آينده اظهار داشت: با اينكه مكان برگزاري اين همايش از شهر مهديشهر خارج شود، مخالف هستيم.
امام جمعه مهديشهر اضافه كرد: بهترين مكان براي برگزاري همايش پيشرفت پايدار مهديشهر، حسينيه المهدي (عج) اين شهر است.
باراني با بيان اينكه اين همايش در روز ششم مرداد ماه سال 1390 در گراميداشت سالروز ارتقاي مهديشهر به شهرستان در روز پنجم مرداد ماه و همزمان با آخر هفته برگزار مي‌شود، اظهار داشت: با برگزاري اين همايش، پيشرفت مهديشهر سريع‌تر شكل مي‌گيرد.

* لزوم تشكيل 3 كميته پيگيري همايش پيشرفت پايدار مهديشهر
نماينده مردم شهرستان‌هاي سمنان و مهدي‌شهر در مجلس شوراي اسلامي نيز در اين نشست بر لزوم تشكيل سه كميته به منظور پيگيري امور مربوط به همايش پيشرفت پايدار مهديشهر تاكيد كرد.
مصطفي كواكبيان ادامه داد: كميته‌هاي علمي، اجرايي و تبليغات و هماهنگي در همايش پيشرفت پايدار مهديشهر بايد تشكيل شود.
وي مهم‌ترين وظايف كميته علمي اين همايش را تهيه متن فراخوان، ارزيابي مقالات و ارائه مقالات براي چاپ در قالب كتاب اعلام كرد.
نماينده مردم شهرستان‌هاي سمنان و مهديشهر در مجلس شوراي اسلامي همچنين با اشاره به وظايف كميته اجرايي همايش پيشرفت پايدار مهديشهر، توجه به امور مالي، برگزاري مراسم و تداركات و پشتيباني را از وظايف اين كميته دانست.
كواكبيان همچنين پيگيري امور چاپ و انتشارات، تبليغات و هماهنگي تشكل‌ها و نهادهاي مختلف را از وطايف كميته هماهنگي و تبليغات همايش پيشرفت پايدار مهديشهر عنوان كرد.

* يوسفيان دبير همايش پيشرفت پايدار مهديشهر شد
در اين نشست، همچنين «محمدعلي يوسفيان»، رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان مهديشهر به عنوان دبير همايش پيشرفت پايدار مهديشهر معرفي شد.
در ادامه علي خداداد به عنوان مسئول كميته اجرايي، علي رشيدي‌پور به عنوان مسئول كميته علمي و عباس مصباحيان به عنوان مسئول كميته هماهنگي و تبليغات همايش پيشرفت پايدار مهديشهر معرفي شدند.
همچنين مقرر شد تا فرمانداري شهرستان مهديشهر به عنوان دبيرخانه اصلي همايش پيشرفت پايدار مهديشهر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي اين شهرستان به عنوان دبيرخانه فرعي فعاليت خود را آغاز كنند.
انتهاي پيام/ي10

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها