عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فتنه‌گران محبوس اراده ملت هستند

فتنه‌گران محبوس اراده ملت هستند
پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:32 ب.ظ

نماينده اردبيل:
فتنه‌گران محبوس اراده ملت هستند

خبرگزاري فارس: نماينده مردم اردبيل در مجلس شوراي اسلامي گفت: فتنه‌گران امروز مورد غضب و نفرت ملت ايران هستند و در حقيقت آنان محبوس اراده و عزم ملت ايران شده‌اند.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، جواد صبور شامگاه چهارشنبه در مراسم معارفه فرماندهان جديد واحدهاي مختلف انتظامي استان اردبيل با اعلام اينكه دشمن مترصد استفاده از خلأها و فرصت‌هاي تهديدآميز عليه نظام اسلامي ماست اظهار داشت: دشمنان اين انقلاب امروز با به كارگيري ترفندهاي گوناگون سعي دارند ابهت و عظمت نظام اسلامي ما را در چشم ديگر ملت‌ها بشكنند تا الگوي ايراني و اسلامي مغبون باشد.
وي ادامه داد: بيداري جهان اسلام امروز نويد يك حركت رو به رشد و گامي رو به جلوست كه اگر اين خيز عظيم به تمام كشورهاي منطقه سرايت كند انقلابي نظير ايران را در تمام دنيا مي‌توان به نظاره نشست.
نماينده مردم اردبيل، نير، نمين و سرعين در مجلس شوراي اسلامي يادآور شد: استكبار جهاني امروز با تشويش اذهان عمومي به فكر مصادره انقلاب‌هاي بيدارگونه ملت‌هاست و قصد دارد اين انقلاب‌ها را به نام خود و به ظاهر به اسم آزادي‌خواهانه مصادره كرده و به نفع خود به پايان برساند.
صبور پازل اصلي اين بازي شطرنج‌گونه را حركت‌هاي مردمي عنوان كرد و افزود: ملت‌هاي مسلمان بايد بيدار باشند تا مبادا دشمن از ثمره و نتيجه تلاش آنها براي به كرسي نشاندن اهداف و آرمان خود استفاده كند.
وي با تاكيد بر اينكه توسل فتنه‌گران به ترورهاي كور خوارج بودن آنان را بيش از پيش ثابت خواهد كرد خاطرنشان كرد: سران فتنه و عوامل آنان كه با وجود حمايت و تلاش استكبار جهاني به ويژه آمريكا، انگليس و رژيم صهيونيستي اكنون در سايه انزجار يكپارچه مردم از آنان به جاي خود نشسته و با ريزش نيروهاي خود مواجه شده‌اند حتي ديگر از آوردن نيروهايشان به كف خيابان براي فتنه‌گري ناتوان شده‌اند.
عضو كميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي با تاكيد بر اينكه اعلام توسل فتنه‌گران به انجام ترورهاي كور در سطح كشور بيانگر از بين رفتن نيروهاي آنان است ادامه داد؛ اكنون اقشار مختلف مردم در زير پرچم ولايت گرد آمده‌اند.
صبور تصريح كرد: اگر فتنه‌گران بخواهند به انجام ترورهاي كور در كشور دست بزنند به‌طور قطع در نزد مردم منفورتر و با شكست سنگيني مواجه خواهند شد.
وي با اشاره به پيشگويي‌هاي بنيانگذار كبير و فقيد جمهوري اسلامي ايران گفت: اكنون بعد از چندين سال با مشاهده خيزش مسلمانان در كشورهاي منطقه عليه ظلم و سرداده شدن شعارهاي اسلام‌خواهي و دفاع از مكتب اسلام اين پيشگويي‌هاي امام خميني (ره) در ارتباط با اينكه انقلاب اسلامي ايران به عنوان سردمدار مبارزه با كفر و ستم در دنيا به ظهور حضرت صاحب الامر(عج) متصل خواهد شد خود را نشان مي‌دهد.
نماينده مردم اردبيل، نير، نمين و سرعين در مجلس شوراي اسلامي از نيروهاي انتظامي و امنيتي به عنوان سربازان گمنام امام زمان (عج) ياد كرد و گفت: در سايه تلاش اين سربازان اكنون شاهد نظم، آسايش مردم و امنيت در جامعه هستيم.
به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، در اين مراسم با تقدير از فرماندهان قبلي طي حكمي سرهنگ پاسدار حسين عليزاده به عنوان فرمانده نيروي انتظامي شهرستان اردبيل، سرهنگ علي مريخي به عنوان فرمانده پليس راهنمايي و رانندگي استان اردبيل و سرهنگ معراج ظهيري به عنوان فرمانده پليس راه اين استان معرفي شدند.
انتهاي پيام/ي10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها